Servo Eksen Kontrol Kartı

cabbar27

Üye
kolay gelsin 3 servolu ufak bir deneyim var vidalı linear hareket kontrolu yapıcam
3 motor X ekseninde ileri geri uygulaması sadece ama milimetrik bir işlem olacak Hangi ürünleri önerirsiniz ve Pozisyon kontrol kartına gerek varmı
ve panasonicte daha yeniyim rica etsem ufak bir örnek proje varsa bilgilendirmenizi istiyorum bundan sonra panasonic kullanmak istiyorum ama bilmediğim için tereddütlerim var Örnek ufak Bir program işimi görür en azından aydınlanmış olurum!!
TEŞEKÜRLER!:(

Yazımızda endüstrinin can damarı sayılabilecek PLC’yi inceleyeceğiz.
KNX Standardı, küçük bir rezidansın içerisindeki aydınlatma, perde panjur, klima kontrolünden, Dünya’nın en büyük havalimanlarındaki aydınlatma otomasyonu gibi çözümler için tercih edilen bir Dünya standardıdır.
Merhaba

3 eksen kontrolü yapabilmeniz için FPX ve FP0R serisi ürünleri öneririm.

Örnek programları formu arattırdığınızda bulabilirsiniz.

Kolay gelsin sayın hocam ben panasonik programlamaya
Fpwinpro ile başladım .fp uzantılı dosyaları nasıl açarım bulduğum dökümanlar .fp uzantılıda!!!

Merhaba

FPWINPRO da yeni bir proje açtığında ekranın sol tarafında POUS altında bulunan Program_1 başlığının üzerine gelip mause un sağ tuşuna bastığında açılan menüden Import Object i tıklar isen *.fp uzantılı programları FPWINPRO nun içerisine alabilirsin.

Forum istatistikleri

Konular
129,492
Kullanıcılar
452,061
Son üye
koray5252

Yeni konular

Geri