Sieg C6 CNC çevrim projesi

Mükemmel. Ama diş çekmesi nasıl olacak merak ediyorum. Sabırsızlıkla bekliyoruz.

@askinaslan "öyle bir parça" derken. Ufacık iş, tek bir parça kim uğraşıp yapıyorsa bizim de haberimiz olsun diye sormuştum. Ufak bir iş için bile yapıyorlar mı?

Hayırlı olsun, epey masraf yapmışsınız. Delrin gibi bir malzemede diş çekme videosuda görmek isteriz.

Dün akşam Mach3'ün "treading wizard"ına baktım. Çok kötü olmuş. Tüm birimler inch. Metrik diş için sayıları inch'e çevirmek lazım. Uzun iş.

Solidcam ile diş çekmeye çalışacağım.

Dün akşam Mach3'ün "treading wizard"ına baktım. Çok kötü olmuş. Tüm birimler inch. Metrik diş için sayıları inch'e çevirmek lazım. Uzun iş.

Solidcam ile diş çekmeye çalışacağım.
İnch diş deneyin Suat Bey, nede olsa maksat tezgahı denemek. Hatta boru diş bile deneyebilirsiniz.

Saygılar....

İnch diş deneyin Suat Bey, nede olsa maksat tezgahı denemek. Hatta boru diş bile deneyebilirsiniz.

Saygılar....
Boru mu??, boru da olur dabü, Abüm'gil kitap yazacak daha. Riferans olar ehüühheh 1/2'' yarım barnah, 14 Z, D= 20.955 mm. d=19 mm.

Abiler..burada Suat Bey gibi Yusuf Bey gibi arkadaşlar bu konuda (tam ve yarı amatör CNC yapımı) bir kitap yazsa yıllarca referans kitap olmazsa bende bir şey bilmiyorum.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha fazla bilgi edin…