Sigortanın ayaklarını şarjlı ile sıkmak ?

Zaman rölesi bir diğer ifade ile zaman saati adı verilen sistem süresi belli olan bir aralıkta araya girmesi veya çıkması amaçlanan elektrik sisteminin kontrol edilmesinde kullanılmak için tasarlanmıştır.
Otomatik sigorta bulunduğu devreyi yüksek akım ve kısa devre akımlarından koruyan bir anahtarlama elamanıdır.
Fazla sıkıp dişini sıyırabilir, gevşeyip ark yapmış bir kaçak akım rölesi görmüştüm. Muhtemelen şarjlıyla sıkmışlardır. Kontrol kalemi küçük geliyor sigotanın vidasına ama kontrol kalemi zaten tornavida olarak kullanılmamalı. Kaliteli elektrikçi tornavidaları var, onlar kullanılabilir.

Aynı şekilde anahtar priz montajında prizin boşluklarını şarjlı ile alıyorum devamında kontrol kalemi ile sıkıyorum. Bazı görüşler var panonun içine şarjlı girmez diye, bu çok anlamsız geliyor.

Allahtan doğru yerde kullanılması gereken başka bir ekipmanı başka salak yerlerde kullanmak konusunda fazla merakı olan bir millet değiliz. Başımıza hepten taş yağacak.
ben kek yaparken de şarjlıyı kullanıyorum, çırpmak için sorun olmaz değil mi?
hani ben acemi olduğum için bu işlerde evdeki panoda iş yaparken site girişinde saatin oradan keserim elektriği.

Kontrol kalemi,adı üstünde kontrol kalemi- dir.Tornavida olarak kullanılmaz.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha fazla bilgi edin…