Simatic S5 Kurulum Sorunu

husel

Üye
arkadaşlar rapid share kaynaklı step 5 kurulumunu yaptım (dos versiyonu) laptopda ikonları filan çıktı fakat program bilgisayarda çalışmıyor kurulumda hata olabilirmi? birde disket falan istiyor. acaba sorun ne

KNX Standardı, küçük bir rezidansın içerisindeki aydınlatma, perde panjur, klima kontrolünden, Dünya’nın en büyük havalimanlarındaki aydınlatma otomasyonu gibi çözümler için tercih edilen bir Dünya standardıdır.
Yazımızda endüstrinin can damarı sayılabilecek PLC’yi inceleyeceğiz.
ilgine teşekkürler mustak kardeş

mustak benim indirdiğim bu model başlangıçda dos ortamında kuruluyor atladığım yer varsa bi zahmet yardım et şimdiden teşekkürler

Ekli dosyalar

• Sstteepp5_V7.2.rar
    8.4 MB · Görüntüleme: 39
selam
eğer istersen windows versiyonunu gönderebilirim çok daha kullanışlı

Arkadaşlar programı ancak bulabildim

Ekli dosyalar

• S5WIN.rar
    1.4 MB · Görüntüleme: 52
arkadaşlar paylaşımınız için teşekkürler ben forumların bu denli faydalı olduğunu bilmiyordum. hepinize kolay gelsin...

S5 win programi İle kurulum veya program İle kisaca bİ anlatim yapabİlİrmİsİnİz s5 baĞlanma gİbİ yardimlarin İÇİn teŞekÜrler hepİnİze kontrol kalemİ ustalari

güzel bir soru sormuşsın sayende bizde faydalandık herkese şimdiden teşekkürler

Arkadaşlar,

step 5 programını kurarken hata mesajıyla karşılaştım. yardım edermisiniz?

Bu hata genelde bozuk dosyalardan yada bir kısmı bozulmus dosyalardan kurulum islemi sırasında oluyor. Bende de birkackez oldu, yeniden download edip kurdum, sorun ortadan kalktı...

teşekkür ederim molehiya. gerçekten tekrar downlad edip yükledim. sorun ortadan kalktı.
s5 cpu dan programı upload ettim fakat yazıcıdan nasıl çıktı alacağım?
teşekkür ederim.
iyi çalışmalar dilerim.

Forum istatistikleri

Konular
129,242
Kullanıcılar
451,628
Son üye
keremkirantepe

Yeni konular

Çevrimiçi üyeler

Geri