Sitemiz Göz bebeğimiz sahipsiz mi kalıyor ?

Sayın abim @MuraTh aslında dilim dönmedi anlatmak istediğim konuya özür dilerim...

Bir direncin yönünü bilmemek ve sormak elbette ayıp değil asl olan öğrenmek olduktan sonra.

Zaman zaman biz de çok güzel polimikler yarattık sitede milletle olumlu olumsuz bir çok tartışmaya girdik tepki de aldık tepki de gösterdik yani biz ( ben ) sütten çıkmış ak kaşık olarak görmüyorum kendimi, Asıl söylemek istediğim konunun aslını neslini bilmiyorum nedenini bilmiyorum ama önceden mesut diye biri vardı millet mesut hoca diye tanıdılar bu adamı Ve bu adam sitede sayfa sayfa bilgi paylaştı tecrübelerini aktardı ayrıca arızalar hakkında soru soranların sorularını cevapladı iyi yada kötü bir paylaşım yaptı ama artık aramızda göremiyorum ( belki çok kaprisli idi kendini bişiy sandı gönderdiniz belki de bişiylerdan rahatsız oldu çekti gitti bilemiyorum )

Ben sadece bir tanesini örnek olarak verdim bir tane daha vermek gerekirse Gezer77 vardı abdullah gezer doğru düzgün katılımını göremiyorum ama göremediğim gibi de sebebini bilmiyorum ve bu adam benim en sıkışmış günümde dahlender motorları ve bağlantılarını tarif etti ben de onun tarifi ile gittim işi bitirdim el üstünde tutulan adam oldum birde

Söylemek istediğim sitemizde bilgileri ile çok ilerlemiş tecrübeleri bizdeki bilgileri alt üst edecek adamlar vardı ama o ama bu sebepten dolayı artık göremiyorum ve bu insanlar paylaşımları ile birer değerdi ( bence )

Ardından belirtmek istediğim diğer konu ise hiç kimseyi savunmuyorum hiç kimsenin hakkını aramıyorum elbette sadece bu site ciddi anlamda manevi olarak çok kıymetli bir site burda bilgisini aldığım adamlar ile dışarda tanıştığım oldu çay içtiğim oldu iş yaptığım oldu oldu da oldu yani en cahil zamanımdan bü güne bir yoldaşım oldu ve burayı seviyorum...

Şimdi bakıyorum adam gelmiş her hangi bir bölüme "dönem ödevim lazım bilmem ne devresi Acil" yada Allah "rızası için yardım edin" diye başlık açmış iyi tamam güzel ama içeriğii bi okuyosun aynen şu :

"Pic16F877A ile lcd ekran devresi yaptım çalışmıyor neden çalışmaz ?"

Yahu kardeşim yani bu kadar da olmaz ki bu adamı kovacaksın siteden ya benim kızdığım böyleleri işte

Lan de ki şunu yaptım bakın bu şeması bu da yaptığım devrenin resmi bu da programın ilgili kısmı yaptım ama çalışmadı de bak bakalım kimler el atmaya çalışıyor ama adam derdini anlatmaktan aciz kardeşim al eline sihirli deynek değdir çalışsın bari

Adam çıkıyo vay efendim bana bilmem ne devresinin baskı devresini çizecek biri lazım diyo ya yemin ederim o mesajı okuduğum anda silicen üyeliğini arkadaş

Dese ki bu baskı devre nasıl çizilir nasıl çıkartılır ya canla başla sabaha kadar proteusu kullanmayı bildiğimce anlatmassam adam değilim ama adamın soru sorma tarzı gıcık ediyor beni

Beni gıcık eden adam kim bilir forumun seviyesini nerelere düşürüyor

EN ÖNEMLİSİ DE ARTIK KİMSE KALKIP DERS İŞLER GİBİ KONU ANLATMIYOR SORULANA CEVAP VERİRSE VERİYOR YOKSA ALLAH HAK GETİRE

BU DA KALİTEMİZİ ENGELLEYEN FAKTÖRLERDEN BİRİSİ ELBETTE çünkü adam bu bilgiyi paylaşmaktan aciz değil ama faydalanacak insan bulamıyo ki ben de olsam o kadar laylaylom kişilere meze olmam...

Belki biraz ağır yazdım ama içim kabardı birden özür dilerim

Konuşulan konular ile alakası yoksa alakası olan bir sayfada konu başlığı aç biz farklı bir konu açmış değerlendirmeye çalışıyoruz sen kalkmış hiç alakası olmayan şeyler söylüyorsun ya en azından konu ile alakalı bir satır yorum yaz da ondan sonra derdini sor arkadaş...

Vallahi ayıp ya ( hani saldırmak gibi olmasın ama şerefsizim ayıp yani )

abi sağol sözlerin için ama ben pek arrtık bu sitede yokum. başka bir sitedeyim biliyorsun.

Yolgezer ustam seni seviyoruz bu siteyi bırakma sakın.
hocam bıktım bu siteden.
hani klavyeyi alan konuşuyor.
başka bir sitede yazıyorum artık. orası daha çocuk. büyüsün komple bırakacağım bu siteyi zaten. sizi de beklerim aslında.

hocam bıktım bu siteden.
hani klavyeyi alan konuşuyor.
başka bir sitede yazıyorum artık. orası daha çocuk. büyüsün komple bırakacağım bu siteyi zaten. sizi de beklerim aslında.

Siz doğru bildiğinizi paylaşın, yapılan yorumlarda ilginizi çeken kafanıza takılan bir husus olursa araştırın. Kişilere takılmamak lazım benimde yaptığım en büyük hatalardan birisi bu.

Siz doğru bildiğinizi paylaşın, yapılan yorumlarda ilginizi çeken kafanıza takılan bir husus olursa araştırın. Kişilere takılmamak lazım benimde yatığım en büyük hatalardan birisi bu.
hocam bilemem ama küstüm ben siteye.
************************** isteyen buraya gelebilir.

Moderatör tarafında düzenlendi:
Ben belki 100 kere küstüm ama hastalık, sigara gibi bağımlılık yaratıyor işte bırakamıyorsun
benim için önemli değil. resimlerle hakaret eden veletlerle vakit kaybedemem. bizim işimiz soruna cevap bulmak. ona buna sataşıp da can sıkmak değil, öyle olmamalı,

benim için önemli değil. resimlerle hakaret eden veletlerle vakit kaybedemem. bizim işimiz soruna cevap bulmak. ona buna sataşıp da can sıkmak değil, öyle olmamalı,

Niyeti anlamak zor pazardaki mallar gibi olmuş insanlar, ön tarafta güzel olgun meyveler arka planda ezik çürük dolu. Sana güzel olanı gösteriyor aslında malın çoğu çürük
Geçen bir pazarcıya takıldım ön taraf müjde ar , arka taraf aysel gürel iyi iş valla diye Gel abi seni çok sevdim hepsini müjde ar'dan dolduracam diye bağırıyor arkamdan dönüp bakmadım.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha fazla bilgi edin…