Sitemiz Göz bebeğimiz sahipsiz mi kalıyor ?

adam beni anlatmış ya
usta haklısın o gezer 77 yi bir an üstüme aldım ama benimle alakasız biri imiş.
ve evet direnç kutbunu bilmeyen çıkıyor. olabilir aslında bunu sorabilrsin.
ama bunu bugün bana sorup da 3 gün sonra uyku sersemi yazdığım bir cümledeki nokta eksiğimi yüzüme vurmaya çalışan veletler oldu. haklısın yani her dediğinde. ve evet, adam soru sormuş şema yok. üstüne bir devre yapmış ne nerde belli değil

müjde ar eskidi diyemedin mi
o değil de bana şu bobin işinde yardımcı olacak bir allahın kulu olsa. hani transistörü az olsa anlıyorum ban yetecek kadar, bir smps yapabiliyorum. ama smps yi tasarlayıp da bobini hazır almak koyuyor. ya da hoparlöre pasif filtre yapmak istiyorum ama olmuyor. ki bir çift woofer a şart şimdi.

Elektroniği oldum olası sevemedim hiç ısınamadım. Tek ilgi duyduğum güç elektroniği kısmı. Yoksa size yardımcı olmak isterdim ama elektronikçi arkadaşlardan size yardımcı olabilecek birileri çıkacaktır diye düşünüyorum.

benim ilgilendiğim kısımda sadece elektronik de yetmiyor.
hayal gücü ve kabin tasarımından anlamak da gerekir. bazıları onları bir hesaplama görse de öyle basit değil.
bobin ise işte tam bir mühendislik hesaplaması istiyor. ve elimde yeterince dökümanyok

Kusura kalma ama galiba bundan önceki yazdidigimi okumamissin bununla birlik te takip etmemissin yinede hakkını helal et nediyem

Buarada büyüklerinin affına sığınarak soyluyom (şeref,namus,haysiyet,din, iman vatan) benim 've bizim icon degerli unsurlar bunlari gunluk yasantimiz ayak alti etmemek Gerek yanlis anlasilmasini istemem kimseye Ahlak dersi Berkeley Haddon devil am a olmasi gereken dogru bu

Anlayan varsa tercüme edebilir mi? Önce ne yazdığını sonra ne demek istediğini

Sayın yaşlı uzman ve diğer arkadaşlar buna cevap yazmıştım bunun tercümesiydi

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha fazla bilgi edin…