Soğutma Sıvısı kokusu

piskolojik olması mümkünde değil. çünkü başka bir marp ucu çıkartıp takıyorum sorun yok. onu taktığımda direk soğutmas sıvısı tadı geliyor. hadi sorun bende desem başkasıda aynı tadı alıyor...valla şimdi çamaşır suyunda bekletiyorum. onu deniyicem geçmez ise bu sefer ocakta narlandırıcam. gene geçmez ise fitil niyetine kullanırız...

bu arada ağızlıklar bunlar...üstündeki şekil firma logom...

Yazdım ama anlamadın.
Metalle olmaz o iş.
Gelen dumanın soğuması hızlı olur farklı olur , aromayı bozar , vücuda değen metal algılamayı bozar...

Deterjan gibi şeylerle çıkmayacak yakmayla çakmayla çıkacak , geç beyim...
O dediklerini yaptı isen o malzemede bor yağı tadıda kalmaz kokusuda...
Başka yerde-malzemede ara sebebi.

Çamaşır suyunda uzun süre bekletmeyin.

arkadaşlar çamaşır suyulada çıkmadı. son olarak narlandırdım. koku tamamen gitti...fakat şimdide renk attı kararma oldu. sirkeli suya koydum ama rengi açılmadı...nasıl eski parlak rengine getiririz tekrar? neyseki kokudan kurtulduk...

krom parlatıcılar vardı krem şeklinde özel
onlardan kullanarak parlatabilirsin.

Bardağa çay dökmeden bardağaı sıcak su dökülüp soğukluğu kırılır bardağın. aynı yöntemi denesin bi sıcak suya atsın kullanmadan. Amma sigara sağlıa zararlı kullanmayın.

sağlıksız şey için nelere katlanıyorsunuzzz yok ona at yok buna yatır yok 2 gece beklesin sigarayı iyikide bırakmışım 3 ay olacak neredeyse

sağlıksız şey için nelere katlanıyorsunuzzz yok ona at yok buna yatır yok 2 gece beklesin sigarayı iyikide bırakmışım 3 ay olacak neredeyse

Hiç... Hem paranı yak hem kendini zehirle, sağlığını kaybet ızdırap çek gene para ver ızdırabı dindirmek için.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha fazla bilgi edin…