sorularıma cevap istiyorum

zacnblnt

Üye
meraba.bir sürü soru soruyorum ama bir türlü cevap gelmiyor sorularım çok okunmasına rağmen gelen cevap sayısı kıt.aynı konuyu bir sürü başlık altında açsamda sonuç aynı admin beni atacak bu yüzden hakta veririmde bir de cevap gelsede değse :((

admin siteyi biraz bencilce kullandığım için özür dilerim :)

sayın zacnblnt

saat 06.53 den başlayıp 07.04 e kadar aynı içerikli 4 konu açıyorsunuz (bu arada 3 konu silindi) ve saat 07.04 de cevap sayısı kıt diye ayrı bir konu açıyorsunuz.

dünyanın hiç bir yerinde hiç bir forumda açtığınız konuya, 10 dk içerisinde sabahleyin cevap yazılmaz, biraz sabırlı olmanız gerekiyor...

yakındığım yeni açtığım konu değil zaten...eskilere bakarsınız anlarsınız...
foruma saygım var herkes elinden geleni yapıyor bilgisini herkes gayet cömertçe paylaşıyor forumda bu kadar uzun süre harcamamın sebebidir ...
saygılarımla...

meraba.bir sürü soru soruyorum ama bir türlü cevap gelmiyor sorularım çok okunmasına rağmen gelen cevap sayısı kıt.aynı konuyu bir sürü başlık altında açsamda sonuç aynı admin beni atacak bu yüzden hakta veririmde bir de cevap gelsede değse :((

admin siteyi biraz bencilce kullandığım için özür dilerim :)

Arkadasım, sizin konun tam tersini cde ben acdım evvelsi gun. Otomatıuk kumanda bölümünde okuyabılırsın."İSTEKLERİNİN ARDINDA DURmIYANLAR" diye..
Bazı arkadaşlar, bır konuda yarım istiyor, paylaşmanın zevinini bilen bazı arkadaşlarımızda gerek fikir olarak, gerek çizim olarak elınden geleni yazıyorlar. Ama o kunuda yardım ısteyen kişiden bır tek ses gelmıyor, yazdıgınızı okudum, uyguladım, dogru veya yanlış, oldu, olmadı, dıye. Bu durumda da yarım etmek ıstegınde olanlarında şevi kırılıyor. Hani nasıl desem"yalancı çoban hıkayesi" ni bilirsin. KImse yardım ısteyene ınanmıyor, umursamıyor.

Sordugunuz sorulara gelen cevaplara gelenlerden kaç tanesıne geri döndünüz, sızin için emek veren arkadaşlara tesekkur ettınız..
Bu, tabii yalnızca sıze degıl genel bır sorumdur..
"el emeği teşekkurle ödenmez" sözü vardır ama, burada bir tesekkur çok degerlidir..

haklısınız ama kurunun yanında yaşı yakmanın anlamı yok bende elimden geldiğince cevap vermeye çalışıyorum ama bazen iki üç ay öncesinde açtığım konuya cevap geliyor haliyle bakmıyorum bile .forumda konuyu açan kişinin konu çözüldü diye işaretleyebileceği bir kutucuk koyulsa ve konu önizlemesinde görüntülense herkese kolaylık sağlar bence yada gerek kalmadı falan böylece herkes zamandan kazanmış olur...

kardeş çat diye cevap gelmez beklemen lazım illaki, ama şunu söyleyim diğer forumlara göre yine hızlı cevap alabilirsin bu forumdan. Konuya abone ol dersen eposta ile sana uyarı gelir 7/24 forumda cevap gelmiş mi diye beklemene gerek yok.

Forum istatistikleri

Konular
128,897
Kullanıcılar
451,041
Son üye
erkaneser

Yeni konular

Geri