Sorun sim kartında mı yoksa telefonlarda mı?

Öncelikle herkese iyi forumlar,sorunu kısaca anlatayım hemen.şimdi şöyle bir durum oluyor aynı sim kartını farklı telefonlarda denedik arama sırasında kendi kendine sonlandırıyor bazen konuşurken ses gelmiyor bazen mesaj göndermiyor bu ve benzeri sorunlar oluyor her iki telefonda da acaba diyorum telefonlar mı bozuk biraz eski modeller çünkü samsung e 250 gibi ama diyorum ikisi de mi bozuk olacak diğer bir ihtimal de sim kartından böyle durumlar oluşabilir mi diyorum sizce sim kartı böyle sorunlara yol açabilir mi yoksa sorun telefonlarda mıdır yani herhangi bir sim kartı arızası bu tarz şeylere yol açabilir mi? Değerli yorumlarınız için şimdiden teşekkürler.

bence sim kartda. neden boyle bır fıkre kapıldım hıc bır fıkrım yok

ben de öyle tahmin ediyorum ama daha önce sim kartından kaynaklanan bu tarz sorunlar görmedim hiç

sim kartı yala sonra pantolonuna sür. düzelirse devam et düzelmezse değiştir. biraz abuk ve mide bulandırıcı b,ir teknik ama idare et(

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha fazla bilgi edin…