Step 5 V7.23 ve Windows XP

S5 kablosu almak istiyorum yardımcı olurmusunuz *************

Moderatör tarafında düzenlendi:
Yazımızda endüstrinin can damarı sayılabilecek PLC’yi inceleyeceğiz.
KNX Standardı, küçük bir rezidansın içerisindeki aydınlatma, perde panjur, klima kontrolünden, Dünya’nın en büyük havalimanlarındaki aydınlatma otomasyonu gibi çözümler için tercih edilen bir Dünya standardıdır.
s5-150u plc deki 6es551-5aa14 kartla standart pc nasıl haberleşir. (yani PG olmadan)

s5-150u plc 6es5511-5aa14 interface kartla pg740pııı bilgisayara bağlıydı bilgisayar yandı. standart pc ile interface karttı nasıl birbirine bağlarım

Selamlar
kaç gündür şu step 5 programının çalışan bir versiyonunu bulmaya çalışıyorum indirdiğim tüm dosyalar da author. exe gibi bir dosya istiyor
Step 5 i çalıştırmayı başarabilsem kablo alacağım Bu konuda sesimi duyup yardım edecek kimse varmı yukarıda ELEKTRİKJİ arkadaşımdan bilhassa cevap bekliyorum saygılar

Selamlar
kaç gündür şu step 5 programının çalışan bir versiyonunu bulmaya çalışıyorum indirdiğim tüm dosyalar da author. exe gibi bir dosya istiyor
Step 5 i çalıştırmayı başarabilsem kablo alacağım Bu konuda sesimi duyup yardım edecek kimse varmı yukarıda ELEKTRİKJİ arkadaşımdan bilhassa cevap bekliyorum saygılar

Elinizdeki versiyonun sorunu nedir? Autorizasyon sorunumu?

Kolay gelsin .... Molehiya...
Elimde baş belası bir makina varda. Buna kalıcı bir çözüm aramaktayım.
Benim de S5 bağlantı kablosuna ihtiyacım var. Ama daha detaylı bir görüşme nasıl yapabiliriz acaba....??

Kendi imalatımız olan usb kablolar siemens s5 serilerinin 90-95-100-115 ve 135 serileri ile sorunsuz haberleşmektedir. Daha önce 2. el pazarı kısmında mevcuttu ama site yenileme çalışmaları sırasında silindi ve birdaha güncelleyemedik. Elimizde bol miktarda bulunmaktadır.
Elinizde halen var mı kablo varsa fiyat bilgisi verirmisiniz [email protected]

Forum istatistikleri

Konular
128,802
Kullanıcılar
450,891
Son üye
alieroguz

Yeni konular

Geri