Step7_v5.4 Yardim

Step7_v5.4 YÜkledİm Fakat Crakini Yapamyorum Nasil Yapildigini Anlatirsaniz Sevİnİrİm

Yazımızda endüstrinin can damarı sayılabilecek PLC’yi inceleyeceğiz.
KNX Standardı, küçük bir rezidansın içerisindeki aydınlatma, perde panjur, klima kontrolünden, Dünya’nın en büyük havalimanlarındaki aydınlatma otomasyonu gibi çözümler için tercih edilen bir Dünya standardıdır.
AX NF ZZ isminde bir klasör var bu klasörü (Gizli olabilir bu sebeple görmemiş olabilirsin) Hardiskinin C:\ ve D:\ altına atarsan sorun kalmayacaktır.

selam arkadaşlar.step7 v5.4 ü kurdum.fakat benim pc adaptörüm usb girişli.programda pc\pg ayarlarına giriyorum com bağlantısı gözüküyor fakat usb bağlantım çıkmıyor.bu sorunu nasıl çözerim.yardımlarınız için şimdiden teşekkürler.

çok teşekkür ediyorum erol arkadaşım.aynen dediğin gibi oldu.biraz önce pc adaptörüm cd ile birlikte geldi.kurdum ve sorun kalmadı.iyi çalışmalar.

peki arkadslar bu programın kırıldıgını nasıl anlarıs acaba ?

arkadaşlar merhaba,

siemens step 7 v5.4 ü kurarken hata mesajıyla karşılaştım. ne yapmam gerekiyor? yardım ederseniz sevinirim.

Step7_V5.4 programını bilgisayarıma indirip incelemek istiyorum bununla ilgili bir link varsa rica ediyorum

Forum istatistikleri

Konular
129,208
Kullanıcılar
451,576
Son üye
Helku

Yeni konular

Geri