Stm32f103 bir türlü debug yapamıyorum

jes

Katılımcı Üye
Merhaba arkadaşlar ucuz yollu bi stm32f103 edindim büyük ihtimal clone ne cube ide, ne keil ile debug yapamıyorum,
ancak hex haline dönüşmüş uygulamayı st-link v2 ile yükleyebiliyorum

Error: Not a genuine ST Device! Abort connection.
Error: Flash Download failed - Target DLL has been cancelled

yok mu bir çaresi bunun en kötü kendim haberleşmeyle ekrana değer mi bastırsam usb ile hafiften debug için ne yapabilirim.
arduono da serial haberleşme ekranı var oraya göndersek vs

Çakma bluepill ler in bir çoğu debug yapmıyor. Bunun için çozumler var. Header dosyalarını filan bazı yerler ile oynuyorlar. Eğitim başlangıç âsamasinda isen nucleo bir kart ile başlamak daha yararlı olur. .
İşin arduino kısmı daha kolay orada fake1 fake2 gibi bir çok seçenek ile derleme mumkun

Çakma bluepill ler in bir çoğu debug yapmıyor. Bunun için çozumler var. Header dosyalarını filan bazı yerler ile oynuyorlar. Eğitim başlangıç âsamasinda isen nucleo bir kart ile başlamak daha yararlı olur. .
İşin arduino kısmı daha kolay orada fake1 fake2 gibi bir çok seçenek ile derleme mumkun
arduino da iyiyim programlama geçmişim de var biraz daha ufkum açılsın diye şeyaptımda neyse nucleoyu da deneriz bakalım, uyduruk çözümler soğutuyor işten

Klone bluepillerde STM işlemci olmuyor. Debug yapmak için işlemcinin imzasını istiyor. Bunu aşmanın yolu var mı bilmiyorum ama uğraşmaya değmez. Tr de satılan bluepillerin hepsi klon o yüzden çinden orjinalini sipariş etmeni tavsiye ederim.

Klone bluepillerde STM işlemci olmuyor. Debug yapmak için işlemcinin imzasını istiyor. Bunu aşmanın yolu var mı bilmiyorum ama uğraşmaya değmez. Tr de satılan bluepillerin hepsi klon o yüzden çinden orjinalini sipariş etmeni tavsiye ederim.
400 liraya orjinal sipariş ettim bakalım orjinal çıkacak mı :D

1717080405301.png

bu şekil yapabildim, boşa sipariş verdik 400 liralık entegreyi https://developer.arm.com/downloads/view/MDK000

5,36 yı kurunca oluyor

Forum istatistikleri

Konular
128,729
Kullanıcılar
450,782
Son üye
mjr

Yeni konular

Çevrimiçi üyeler

Geri