SU ÇARKI TAMAM ARKASI İÇİN YARDIM....

ben etrafımda güneş panellerinden elektrik üretip satıyotum diyen arkadasların yanına bi gideyim onların sistemi Şebeke içi yoksa şebekeden bagımsız mı...

Elektrik tesisatlarında seçilecek kablo kesiti genellikle kullanılacak güce göre çekilecek akımın hesaplanması ile belirlenmelidir.
Zaman rölesi bir diğer ifade ile zaman saati adı verilen sistem süresi belli olan bir aralıkta araya girmesi veya çıkması amaçlanan elektrik sisteminin kontrol edilmesinde kullanılmak için tasarlanmıştır.

Hocam insanları boş yere meşgul ettiysem hepinizden ayrı ayrı özür dilerim. amacım sizleri meşgul etmek degil. bir bilene danısmak. formun amacı da bu olsa gerek

merhaba özüre gerek yok bence demek ıstedığım boşa siz zaman harcamayın burada kendım için soylıyeyım zaman harcasam veya boşa gıdecek mesaj yazmam zaten şuda var zamanınız varsa bahsettığınız gıbı çalıştırmayı duşunuyorsanız enazından tecrübe kazanmak için uğraşılır neden olmasın kolay gelsın
Hocam insanları boş yere meşgul ettiysem hepinizden ayrı ayrı özür dilerim. amacım sizleri meşgul etmek degil. bir bilene danısmak. formun amacı da bu olsa gerek

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha fazla bilgi edin…