Su motoru hız kontrol

Speck Pumpen

• Magnetic Clutch Pump
  • Y-2951-MK.0002
  • Roth: D-91154
  • ID: 28481
  • 2800RPM
  • 0.12KW 200-420V 50HZ
ben garantici adamımdır. usta değilim üstelik pek fazla anlamam. baya bir araştırdım motoru ancak dc yada ac göremediğim için öyle yazdım

İyi bir topraklama değeri sıfıra ohm'a yakın olan değerdir. Fakat her işte olduğu topraklamadada maliyetler önemli, onun için iyi bir topraklama değeri izin verilen değerler içinde olandır.
Topraklama ölçümü ister endüstriyel bir tesis ister bir ofis binası olsun her işletme için kritik bir öneme sahiptir.
Motorda kondansatör var, demekki Ac. calışıyor. Sürücü ile udrasmayın, ıkı veya uc kademeli, karsılıklı kasnak yaptırın, ıhtıyacına göre, kasnakdan devir değiştir. Sık sık devır değiştirmiyordundur. Tornacı, sana bunu yapar.

zeybek ustam kondastörü görünce sonradan aklıma geldi yazmış bulundum, sürücüyle olmaz ama attığın ok geri dönmüyor, kablo bağlantısı+kondastör kafa basmadı işte ac benim pek bildiğim bir yer değil. ac dc ayrımını yapıyorum ama

hocam şimdi bu ac motorların tümünde kondansatör olur mu?
mesala havuz sistemlerindeki motorlarda kondansatör yoktur.
ac yada dc nasıl ayırt edilir ki fotoğrafa bakılarak ben bunu pek bilmiyorum.

annemin hastalığı nedeniyle uzun bir ayrılıktan sonra tüm arkadaşların alakalarına teşekkür eder sağlık ve mutluluklar dilerim
matkap motorunla işimi hallettim
hocam şimdi bu ac motorların tümünde kondansatör olur mu?
mesala havuz sistemlerindeki motorlarda kondansatör yoktur.
ac yada dc nasıl ayırt edilir ki fotoğrafa bakılarak ben bunu pek bilmiyorum.
çok doğru benimde aklıma geldi mesleğim tornacılık ama belki dedim bi kartla düşürürüm sağol

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha fazla bilgi edin…