Tasarruflu Ampul Problemi

Bizimde başımıza gelmişti. Bazı lambalar diğerlerine göre tam ışığını biraz geç veriyordu (Geç ısınıyordu yani). Tahminim, içindeki gazların eşit miktarda olmadığı.

Topraklama ölçümü ister endüstriyel bir tesis ister bir ofis binası olsun her işletme için kritik bir öneme sahiptir.
Zaman rölesi bir diğer ifade ile zaman saati adı verilen sistem süresi belli olan bir aralıkta araya girmesi veya çıkması amaçlanan elektrik sisteminin kontrol edilmesinde kullanılmak için tasarlanmıştır.
malzemeden çalınıyor,işçilikten çalınıyor marka vermek istemiyorum kaliteli ampullerde aynı sorunlar çıkıyor

valla biz versus marka tasarruflu ampul kullanıyoz.hem süper ışık veriyo hemde uzun ömürlü ve 1 sene garantili ayrıca tasarruflu ampulde spiral olanı tercih ediyoz.tavsiye ederiz...

Merhaba
Philips marka tasarruflu ampul kullanıyorum,30 saniyede bir anahtar kapalı iken pırlama yapıyor,8000 saat garanti edilen veya dayanma süresi belirtilen lambalar fosss diye gidiyor çok işık verir hale geliyor aldığım yere (migrosa) gidiyorum 1-2 değiştirdiler,sorun devam edince sizde elektirik problemi var dediler ve değiştirmiyorlar her ay ampuller satın almak zorunda kalıyorum,9,5 tl az da değil değiştirmekden maddi ve manevi zarara uğruyorum ne yapabilirim,yardımlarınız için şimdiden teşekkür ederim

Ampulun 2 senedir kullnılırlığı da var 2 gunluk de

Sayın i.halilercin ,Cevabınız için teşekkür ederim,Kullandığım marka ya dikkat ediyorum "PHILIPS"izmit migros dan aldım,alıp taktıktan kısa bir süre sonunda işık vermemeye başladı ,kutusu ve fişleri ile beraber götürdüğümde değiştirme olmadığını,bu ürünü kendileride kullandığını belirtip onların kullandıklarında bir şey yokmuş benim evim elektirik sisteminde hata olabileceğini söyleyip değiştirmeyi red ettiler.ne yapabilirim?tanesi 10,5 TL olan 4 tasarruflu ampul elimde kaldı.

A C İ L L L L L L !!!! Merhaba arkadaşlar . Bir çay ocağı için 15 adet 3.5 inçlik spotların içine greengo marka tasarruflu ampül ile aydınlatma yaptım . Fakat ampüller her 15-20 saniye arayla pır pır yapıp sonra normal yanıyor . Sanki florasan lamba ateşleme yapar gibi . söküp bakmadığım yer kalmadı . Yardımcı olabilirseniz sevinirim. Teşekkürler .

Ampulleriniz kaç watlık.Kablo kesitleriniz uygunmu ?

Bağlantıları kontrol et...Gevşeklik olabilir... Bir de anahtarları kontrol et....

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha fazla bilgi edin…