Teba marka Su Soğutmalı Chiller döküman

soon

Üye
Slm arkadaşlar,

Teba marka Su Soğutmalı Chiller'in üzerindeki dijital menüler ve ayarlar hakkında internetten döküman bulabilirmiyim... ??? yardımcı olursanız memnun olurum.

Saygılarımla,

Topraklama ölçümü ister endüstriyel bir tesis ister bir ofis binası olsun her işletme için kritik bir öneme sahiptir.
Zaman rölesi bir diğer ifade ile zaman saati adı verilen sistem süresi belli olan bir aralıkta araya girmesi veya çıkması amaçlanan elektrik sisteminin kontrol edilmesinde kullanılmak için tasarlanmıştır.
biliyoruz kli teba şirketi uzun zaman önce kapandı ancak chiller üzeindeki control cihazının marka ve modelini bildirirsen yardımcı olmaya çalışırım.büyük ihtimalle carel olabilir ama onunda pco serisinin hangisi olduğu önemli.

carel pco kesinlikle değil.döküman bulamazsın bence kendini biraz zorla dökümansız çöz.lcd sana ip ucları verecektir.illede olmadı dersen cihazın arıza durumunu söyle bir şekilde yardımcı olmaya çalışalım.cihazda arıza yok da sen sadece araştırmak istiyorum dersen ki eğer. mcquay reciprocating chiller peg 120 serisinin kontrol sistemini araştır.tebanın bütün ip uçları orda...

kolay gelsin

carel pco kesinlikle değil.döküman bulamazsın bence kendini biraz zorla dökümansız çöz.lcd sana ip ucları verecektir.illede olmadı dersen cihazın arıza durumunu söyle bir şekilde yardımcı olmaya çalışalım.cihazda arıza yok da sen sadece araştırmak istiyorum dersen ki eğer. mcquay reciprocating chiller peg 120 serisinin kontrol sistemini araştır.tebanın bütün ip uçları orda...

kolay gelsin

Teba, Carel Pco kullandı baya bir zaman. Hatta Carel i Carel yapan Teba dır denebilir.

Efor Soğutma&Otomasyon - Micro İşlemcili pano

" Pco ile çalışan chiller gurupları;TEBA,MCQUAY,CLİVET, vs. gibi üretici firmalardır."

Kullandığını burada da görebilirsiniz. Carel Pco serisi ise carelin sitesinde her türlü dökümanı mevcut

ben iklimlendirme soğutma teknikeriyim chiller grubu hakkında istediğin bilgiyi verebilirim

Hatta Carel i Carel yapan Teba dır denebilir.
Bu cümle baya bı iddamı olmuş bence. Unutmayalım ki Carel dünya HVAC sektörünün %90 gibi ciddi bir bölümüne hitap etmektedir

Forum istatistikleri

Konular
129,174
Kullanıcılar
451,527
Son üye
josephh

Yeni konular

Geri