Telefon Hattı Elektiriciler Hadi Iceri

sewendaysi

Üye
Arkadaşlar bir telefon hattına kondansatör baglanması yararlımı acaba telefondaki cızırtıyı kesıyormus dorumu acaba ancak asadece dsl e gıden kablo ıcın denedım gercektende ole internet kesilmesini engelliyor ancak bole bısı yasak mı kullanmak bir bilgisi olan varmı suanda kullanmıyorum sadece deneme amaclı yaptım 1 gun boyunca cıkar tak olarak ve sonuc olumlu yanı duzeltıyor hattı dsl duzelıyo yanı bılen duyan varsa benım durumumda olan varsa kullansın gorucek bırde ınternet hızı artıyor bılgınıze ancak yasakmı bılgınıze ben kullanmıyorum o yuzden tırsıyom bıraz eger yasak fılan degılse kullancam !

Pazartesi günü bölüm hocama danışırım bu konuyu, bu arada nasıl bağlanıyor bilgi verebilirmisin ?

Yukarıdaki yazıları bir forumdan aldım acaba bu konuda bilgisi olan varmı ? Yardımcı olabilecek varsa teşekkürler.

Otomatik sigorta bulunduğu devreyi yüksek akım ve kısa devre akımlarından koruyan bir anahtarlama elamanıdır.
İyi bir topraklama değeri sıfıra ohm'a yakın olan değerdir. Fakat her işte olduğu topraklamadada maliyetler önemli, onun için iyi bir topraklama değeri izin verilen değerler içinde olandır.

Forum istatistikleri

Konular
129,548
Kullanıcılar
452,166
Son üye
özgür çetin14

Yeni konular

Geri