Telefonla Uzaktan Kumanda

hkeskin ile devreyi yaptık. 3 adet gırıs var monitor kasa ve ses sıstemı bagladık. ve tuslar ıle yonetiyoruz. 4 luk krıstalı pıc onune 3.57 yı ıse cm8870 onune taktık. sorunsuz calısıyor. devreyi prisleri kesp anahtarmantıgı olarak yapmadık. adaptoru kutuya gomruk 220 den + ucları seri bagladık diger ucuda devred bıraktık. su an cok hos calısıyor videosunu cekıp ekleyecegım en kısa zamanda

Otomatik sigorta bulunduğu devreyi yüksek akım ve kısa devre akımlarından koruyan bir anahtarlama elamanıdır.
Topraklama ölçümü ister endüstriyel bir tesis ister bir ofis binası olsun her işletme için kritik bir öneme sahiptir.
devrede tek sıkıntı var # basmadan hattı kapatırsan telefon acık kalıyor. halıyle cıhazlarda. tekrar arama yaptıgında mesgul oluyor. onuda cozersem tam olacak.

karşi taraf telefona cevap verınce en basıt yontem zamanlama koy örnek aradınız açıldı max.20 sn yede iş bıter tahmınım o sure bıtınce kapatsın karşi taraf telefonu

devrede tek sıkıntı var # basmadan hattı kapatırsan telefon acık kalıyor. halıyle cıhazlarda. tekrar arama yaptıgında mesgul oluyor. onuda cozersem tam olacak.

oyle bir sey eklemek en mantıklısı

peki bu sistemi cep telefonuna nasıl uyarlıyacağız

bu yaptığım sistem hep sabit hatta benim bu sistemi cep telefonuna uyarlayıp uzak bir köseye koymam gerekiyor

1:1 trafoyu iptal et diye yazmıslar baska sitede bu konu hakkında lutfen bir yardım

arkadaslar c de yazılmıs kodu derleyip hex olarak nasıl kaydedirz bir yardım lütfen

şimdiden tesekkür eder yardımlarınızı beklemekteyim

Moderatör tarafında düzenlendi:
sana ben proğramlanmış pik gondereyım pikin ayak bağlantılarınıda vereyım devreyı kendın yap devrede saat kurabılıyorsun elektrik kesılmelerınde kaldığı yerden devam şifre değiştırebılıyorsun ben devreyı yapmıyorum yapacaksan destek çikarım proğramlar gonderırım piklerı cihazı kendı dızaynına gore yaparsın ıstersen 100-200 proğramlanmış pik gonderırım
şimdiden tesekkür eder yardımlarınızı beklemekteyim

pikin hex dosyalarını ve ayak baglantılarını soylesen yeterlı

Merhaba sanırırm bu ürürnün hazırı var ve maliyeti düşük..

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha fazla bilgi edin…