Telemecanique M340 PLC yardım

yav arkadaşlar modicon plc var bende tsx p572634 plc var fakat pc -plc arası bağlantı yo allahını sevevn yardım etsin kıl oldum bu işe
twido haberleşmesinde yardım isteyen olursa yardım ederim ama bu kıl boğdu beni msn adresim kutilati et hotmail.com ekleyin .

Yazımızda endüstrinin can damarı sayılabilecek PLC’yi inceleyeceğiz.
KNX Standardı, küçük bir rezidansın içerisindeki aydınlatma, perde panjur, klima kontrolünden, Dünya’nın en büyük havalimanlarındaki aydınlatma otomasyonu gibi çözümler için tercih edilen bir Dünya standardıdır.
Yurt dışından makina geldi,üzerinde Modicon m340 var. USB den baglandım sanıyorum. ancak plc deki programı upload yapamıyorum.Alttaki bilgi barında 'DİFFERENT -NOUPLOAD-NOCONF yazıyor.Run, stop,plc den pc ye transfer tuşları aktif degil.Sorunun ne oldugunu anlayamadım.
Deneme için bir satır yazdım.pc den plc ye transfer aktif oldu.Ama tabii ki transferi denemedim.
Bilgisi olan arkadaşlardan yardım bekliyorum

hocam aniden fanların hızlanıp aniden düşüşe gecmesını engellemek istiyorum yanı 10 ar 10 ar atıp 10 ar 10 ar düşürmeyi istiyorum ayrıca sizin msn ekledım ******@akkas.com mümkünse bilgi vermenızı rica ediyorum teşekkür ederim

ATV 31 üzerinde önceden ayarlı hız seçenekleri var oradan yararlanarak istediğin hızlarda referans gönderebilirsin.
2. yolda dijital inputları kullanarak hız azaltma yada arttırma yöntemidir.
her ikisininde kullanımı kullanma kılavuzlarında kitapta mevcuttur

Forum istatistikleri

Konular
129,071
Kullanıcılar
451,356
Son üye
engeneer61

Yeni konular

Geri