Temel seviyeden plc ogrenmek isteyenler icin

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
hocam 3 kere kayıt oldum sonuç alamadım.tekrar başvurmamıza gerek varmı

TÜM ÜCRETSİZ Kurslarımızdan E-mail yolu ile haberdar olmak ve önkayıt yaptırmak istiyorsanız

1-) TC Kimlik numaranızı

2-) Cep telefon numaranızı

[email protected]

email adresine yollamanız yeterlidir.

Bedava Kurs

mrb sayın ömerhoca.gaziosmanpaşa civarı bi kursunuz başlayacakmı

Hocam izmirde açılacak kursunuz mevcutmudur ? İzmirde malesef plc konusunda yeteri kadar ilginin olmadıgı bir gerçek. Emo plc kursu veriyor fakat emoya kayıtlı olmak gerekiyor. İleri tarihlerde izmirde açılması söz konusu olabilirmi?

Kurs Bahçelievler Erkan AVCI Lisesindedir. Başka yerde açılacağını sanmıyorum. Bu okula özel bir kurs.

Başka okullarda da açılıyor ancak bizim okulumuz gerek ulaşım ve gerekse verilen eğitimlerdeki kalite nedeniyle oldukça fazla tercih edilen bir okul.

Kurslar hakkında daha detaylı bilgi için sitemizi ziyaret etmenizi öneririm.

www.bedavakurs.com

görüldüğü üzere tüm arkadaşlarımızın sorunu istanbul dışında olup bu tür etkinliklerden faydalanamaması bu yüzden lütfen yetkililer konuyla ilgilensin en azından kursta yapılanlar cd ye çekilip paylaşılırsa çok iyi olur zor bi olay değil yeterki istek olsun....saygılarım la

Hocam gerçekten İstanbulda sürekli böyle kurslarla sık karşılasıyorum fakat Merkezi bir yerde olmama rağmen sürekli uzak kalıyorum..

Acaba bu derslerin videosu çekilebilirmi ?

hocam bende çok uzaktayım ama arkadaşların dediği gibi cd olursa minnettar kalırız
bedeli karşılığında tabi

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Forum istatistikleri

Konular
128,826
Kullanıcılar
450,915
Son üye
snapthreads

Yeni konular

Çevrimiçi üyeler

Geri