TepkimeSi Hızlı Olan Sensörler

Resmi görünce daha anlaşılır oldu şimdi (daha once görmemiştim). Bir tane reflektörlü sensor koy. Bu sensörle çok rahat algılayabilirsin. Ben sigara sektöründe çalışıyorum. Benzer uygulamalar bizde de var. 300-350m/dk'da biz ekleme ve ek tesbiti gibi işlemleri rahatlıkla yapabiliyoruz.

reflektörlü koyduk .. röle çıkışlı olduğu sebebi ile gecikme yapmaktadır.. kullandığım da telemechanic marka ama röle çıkışlı....

transistör çıkışlı mosfet sürüp ordan plc 110 giriş vereceğim... diye hesapladık bakalım malzemeler gelsin durumu acıklarım burda... değişik fikirli olana arkadaşlar varsa bekliyorum gerçekten

Elbette role çıkışlı bir sesör yetişemez o hızlara. PLC'nizin inputları 110V mu?

Resmi görünce daha anlaşılır oldu şimdi (daha once görmemiştim). Bir tane reflektörlü sensor koy. Bu sensörle çok rahat algılayabilirsin. Ben sigara sektöründe çalışıyorum. Benzer uygulamalar bizde de var. 300-350m/dk'da biz ekleme ve ek tesbiti gibi işlemleri rahatlıkla yapabiliyoruz.

kullnıdğınız sensörün cinsi adı kod numarası mevcut mu?

kontakalrdan 110 v ac geçeecek bilginiz olsun

Elbette role çıkışlı bir sesör yetişemez o hızlara. PLC'nizin inputları 110V mu?

aynen 110 v.. Allen Breradly plc

Forum istatistikleri

Konular
128,911
Kullanıcılar
451,065
Son üye
ümit karasu

Yeni konular

Çevrimiçi üyeler

Geri