Topdesigner programına ihtiyacım var...

Arızalı bı M2I nın ıcındekı programı almam gerekıyor ve bunun ıcınde topdesigner programı kullanılıyormus elınde olan veya calısan bı lınk verebılecek arkadas var mı?:(

KNX Standardı, küçük bir rezidansın içerisindeki aydınlatma, perde panjur, klima kontrolünden, Dünya’nın en büyük havalimanlarındaki aydınlatma otomasyonu gibi çözümler için tercih edilen bir Dünya standardıdır.
Yazımızda endüstrinin can damarı sayılabilecek PLC’yi inceleyeceğiz.
M21 nasıl bir cihazdır? üreticisi kimdir? bilgi verebilirmisiniz?

Son düzenleme:
M21 hakkında biraz daha detaylı bilgi verebilirmisiniz?Örneğin Türkiyede ki bayilikleri kim?Neden bu HMI kulanıyorsunu?Avantajları nelerdir?Vereceğiniz bilgileri için şimdiden teşekkür ederim.

Ben bu hmi ı kullanmıyorum arızaya gıttım cıhaz uzerındekı ekran buydu bayılıklerı erşan ve almer otomasyon bır de efes otomasyon var istanbul avrupa yakasında şimdi programı çekip baska bi marka hmı ya yuklemek ıstıyorum

Ben bu hmi ı kullanmıyorum arızaya gıttım cıhaz uzerındekı ekran buydu bayılıklerı erşan ve almer otomasyon bır de efes otomasyon var istanbul avrupa yakasında şimdi programı çekip baska bi marka hmı ya yuklemek ıstıyorum
Sanırım orjinal ismi M2I olarak geçen firma kore tabanlı sitesinde yazlım indirilebiliyor diyor lakin denemedim.İsterseniz bir kontrol edin.
소프트웨어 다운로드

Forum istatistikleri

Konular
129,059
Kullanıcılar
451,331
Son üye
doby17

Yeni konular

Çevrimiçi üyeler

Geri