Toz emme makinası tavsiyesi

50mm karaköyle mevcut Fakat hortum alırken şu şeffaf olandan alın. Diğerleri çok sert. Gereksiz zorluyor. Şeffaf dışı bakır sert tel ile sarılı... Metresi 20 TL

Son düzenleme:
MDF deği ben kayın ve ceviz işlemeye çalışıyorum. Tavsiyem saç kurutma makinesi. Pocket içerisinde hiç toz kalmıyor. Ve soğuk konumda ucu soğutmak için yeterli. Sadece toz etrafa uçuyor. Onun içinde kabin/bölme ve körük şart.

suat bey, bir video alsak artık şu dust collector için?

Video yukleniyor.

Sent from my GT-I9300 using Tapatalk

evet.. ya talaş çok ağır, yada güçte düşüş var.. ama cnc'nin kafasına montajlanırsa sıkıntı kalmaz. bukadar, toz talaş tek seferde çekmek zorunda kalmaz gibime geliyor. teşekkürler video için.

Kum o yahu. Video için başka bir şey bulamadım.

70'lik boru kullan abi. O zaman uzun talaşlar tıkanmıyor. Tıkansa tıkanınca hortum gerilerek çekiyor. Dediğin gibi kendin yapma. Benim ilk aklım olsa 600-700 lira verip direk bu torbalı dust collectorlerden alırdım.

Bu arada güzel, hassas bir tornacı dayı buldum

Benim makarna süzgeçliden video çekeyim. Daha performanslı benimki. Hortumdan galiba... 70'lik.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha fazla bilgi edin…