Toz emme makinası tavsiyesi

Montaj devam ediyor.. Çok başarılı olacakmış gibi gelmiyor ama göreceğiz.

Ekli dosyalar

• image.jpg
    236 KB · Görüntüleme: 41
  • image.jpg
    229.4 KB · Görüntüleme: 40
  • image.jpg
    280 KB · Görüntüleme: 41
Evet.. İlk testi yaptım. Emiş kuvvetli, tozlar dönüyor dolaşıyor.. Ama vakum yüzünden, muşamba içeri doğru yamuluyor... E tabi bunun olmaması sıkıntıydı.. Şimdi, ya muşambadan vazgeçip, saçtan yaptırıcam, yada muşambaya dış taraftan destek yapıcam, ne yapacağıma yarın karar vericem artık.. Ebat olarak ideal oldu. Tozların dansedişini görebiliyoruz, ama gidip hakikisini almak çok daha mantıklı..

Buyrun video.

Trafik dubası işini görmezmi birçok yapılmış uygulama var aslında

Gözüken yamuk ahşap parça 3 veya 4 adete çıkarılıp, yapıştırılabilir.

3-4 yerden, farklı yüksekliklerde metal çemberle desteklenebilir. Dairesel kesitli çemberi yapıştırmak zor olabilir.

trafik konisi fikri çok güzel ama ben tozların dans edişini görmek istiyorum.. ondan bu maceraya atıldım.. birkaç yol bulucam, eğer beceremessem trafik konisi ebatlarına bakmaya başlıycam..

Cyclone için ebay'deki bir ingiliz ile görüşüyorum. Türkiye'ye göndermeyi kabul ettirebilirsem alacağım. Fiyatı uygun.

Bu arada benim bozulan sulu süpürge makinesi için yeni motor aldım. Akşam takacağım. Cyclone da olursa güzel bir ikili olurlar.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha fazla bilgi edin…