Toz Emme Makinası Yardımı

Motor etiketine bak diyorum boyuta değil. Verdiğin link 500w demiş küçük orta güçteki matkap gücünde, senin verdiğin boyutlardaki buna yakın veya daha düşükse ...

Emme Hortumunun çapını düşürürsem emiş gücü yükselir mi?

Baştaki resim bile yetiyor ne anladın, nasıl oluyor 1 birim girişten nasıl kat kat fazla birim çıkış veriyor? Emme ile üfleme arasındaki fark nedir motor için?

Bu devirde hala marangoz kaldı mı? Benim çocukluğumda her binanın bodrum katında bir marangoz vardı. Arkadaşımın babası marangozdu. Çalışmışlığım da vardır. Sonra İstikbal gibi şirketler türeyince marangozluk öldü, fabrikasyon başladı.

Baştaki resim bile yetiyor ne anladın, nasıl oluyor 1 birim girişten nasıl kat kat fazla birim çıkış veriyor? Emme ile üfleme arasındaki fark nedir motor için?
Sinavmi oluyoruz hayırdır.
Bu devirde hala marangoz kaldı mı? Benim çocukluğumda her binanın bodrum katında bir marangoz vardı. Arkadaşımın babası marangozdu. Çalışmışlığım da vardır. Sonra İstikbal gibi şirketler türeyince marangozluk öldü, fabrikasyon başladı.
Marangoz değilde artık sanayide mobilyaciyim diye gecinenler var.. yarin bi sanayiye gidip bakayim.. yada hiç kurcalamayayim. Ben 3.mesajdaki emiciyi aliyim kafama yatti.

Vantilatör mü alayım :) Emmeyelim Üfleyelim mi etrafa anlamadım:)))
Sinavmi oluyoruz hayırdır.
Sınav yapma konumunda da niyetinde de değilim sadece yukarıdaki sorundan konuya hakimiyetini anlamak niyetim. Basit yol gösterdim dalgaya vurdun, diğer geliştirme yolları iyi performans tip pervane koymak turbolarda bulunan gibi veya fan sayısını artırmak, dalgıç pompa misali, vidyo baktım ama izlediğimi bulamadım.

Forum istatistikleri

Konular
128,832
Kullanıcılar
450,924
Son üye
ayhankarmn

Yeni konular

Çevrimiçi üyeler

Geri