Trafo Yardım

gaucel

Üye
bitirme projemde 1000 to 8 ohm audio tranformer kullanacam fakat bulamıyorum bu trafoyuu yerıne baska ne kullanabılırım yurtdısında oldugumda trafo bulmadı sıkıntım var yakın degerlerde bısey bulamadım trafo yerıne ne kullanabılırm yardım edrsenız sevınırım..

Topraklama ölçümü ister endüstriyel bir tesis ister bir ofis binası olsun her işletme için kritik bir öneme sahiptir.
Elektrik tesisatlarında seçilecek kablo kesiti genellikle kullanılacak güce göre çekilecek akımın hesaplanması ile belirlenmelidir.
yeğenim empedans dönüştürücü trafo lazım sana.elektronik malzeme satan işyerlerinden temin edebilirsin.sanırım ses devresinde kullanacaksın.peki gücü ne olacak.güç önemli değil ise dediğim yerlerde rahatlıkla bulursun.kolay gelsin

2000- 860 ohm trafo buldum acaba ısımı gorurmu bı fıkrınız varmı?

yeğenim sen benim sorduklarıma net cevap versen daha kolay anlaşırdık.sen 1000 ohm girişli çıkışı 8 ohm trafo arıyorsun.o bulduğun trafonun çıkışı çok yüksek.girişide yüksek.ses devreleri satan yerlerde bulman lazım.hiç bulamazsan garantili değil ama 220/12 trafo hiç yoktan işini görür.ok

Forum istatistikleri

Konular
129,060
Kullanıcılar
451,333
Son üye
Buderusss

Yeni konular

Geri