TSX17 ve PL7-2 Software

saygen

Üye
Arkadaşlar elimde TSX17 plc var.Software inin de PL7-2 olduğunu öğrendim.Bu software i nereden bulabilirim.Ücretli mi.konuyla ilgili arkadaşlardan yardım bekliyorum.Plc ye bağlanıp back-up alacağım.

Yazımızda endüstrinin can damarı sayılabilecek PLC’yi inceleyeceğiz.
KNX Standardı, küçük bir rezidansın içerisindeki aydınlatma, perde panjur, klima kontrolünden, Dünya’nın en büyük havalimanlarındaki aydınlatma otomasyonu gibi çözümler için tercih edilen bir Dünya standardıdır.
Arkadaşlar yardım edecek biri yokmu.pl7-02 ms-dos da çalışan bir program galiba..Çok eski olduğu için bulamadım..

PL7-02 sadece dos ortamında çalışan bir program değildir. Esasen OS/2 platformunda çalışan bir programdır. Daha sonra dos versiyonunu çıkardılar.
Eger bulabilirsen bulduğun programın hangi versiyon olduğunu teyit edip o platformda kurmaya çalış, aksi takdirde kurulum imkansız olur.

PL7-02 sadece dos ortamında çalışan bir program değildir. Esasen OS/2 platformunda çalışan bir programdır. Daha sonra dos versiyonunu çıkardılar.
Eger bulabilirsen bulduğun programın hangi versiyon olduğunu teyit edip o platformda kurmaya çalış, aksi takdirde kurulum imkansız olur.

sayın Molehiya bir program buldum sanırım.PL7/17 V5.1 diye ama setup'ı yok.
programı açtım.F tuşları ile menüdeki seçeneklere girmek istiyorum,ama olmuyor. 'Not allowed' diye bir mesaj çıkıyor.Yazılım Anahtarı mı istiyor anlamadım.

Selam,

Önce Xtel ekranına uygulama programını çağırman gerekiyor. Retrive yazan F tuşu. Sanırım F6 idi.

Forum istatistikleri

Konular
129,210
Kullanıcılar
451,576
Son üye
economi_st

Yeni konular

Geri