Ultrasonik Köpek Kovucu

Ev hayvanlarını tartışmanın başka bir tarafına koyarsak sokak hayvanlarını şehirden sürmek ya da onları toplama kampi gibi barınaklarda yaşamaya mahkum etmek insanlığın hicbiryerine sığmaz. Bu hayvanların sadece Bakım ve beslenmesiyle ilgilenen osmanlı devletinde vakıflar vardı. Bu hayvanlar şu an ortalıkta gergin kavgacı ve asabi biçimde geziyorsa bu bizim yarattığımız vahşi kapitalizmin bir sonucu . Istemiyoruz gitsinler demek bir çözüm değil

Köpekleri evimin etrafindan uzaklaştırabileceğim ultrasonic bir cihaz varmi arkadaslar yada bunu yapabilecek. Ciddi para kazabiliriz diyorum.. çok talep var bircok cihaz aldım denedim fakat işe yaramiyor bunu yapabilecek arkadas varsa özelden iletişime gecebilir. köpek maması satanlar zengin oldu.

Farkida mısın bilmiyorum ama onların yaşam alanlarına biz girdik. Onlar bizim yaşam alanlarına girmedi. Yaban hayatının içine bizler evler yaptık. Sonra da aaaa domuzlar gelmiş, tilki gelmiş diyoruz. Köpekler yıllarca bize bekçilik yaptı ama kent hayatı onları da etkiledi. Onlarda insanlasti

Dog repeller circuit yazarsak zibilyon tane devre var nette . Bir tanesini yapmaya çalışıp sonuçlarını paylaşırım bayramdan sonra . Madem bu kadar talep var . Kendim için birşey istiyorsam namerdim . Beni sizler varettiniz . Halk çocuğuyum ben . Biz çok fakir çok sefildik. Aşkı ben mi yarattım . Acılarıııınnnnnn çocuğuyummmmm....

Son düzenleme:
Bozuk para dolu teneke kutuyu fırlatıp denk getirebilirsen etkili olacagina inanıyorum. Tek atımlık olduğundan denk getirmek şart...

Bozuk para dolu teneke kutuyu fırlatıp denk getirebilirsen etkili olacagina inanıyorum. Tek atımlık olduğundan denk getirmek şart...
İri köpeği sadece daha çok kızdırırsın, mümkünse göz teması ve ani hareketlerden kaçınarak bölgeden yavaşça uzaklaşmak en doğrusu.

Valla küçüktüm ama o kutuyu calkaladigimdaki köpeğin yüz şekli ve dişlerini hala dün gibi hatırlıyorum. topuklarimin beni dövdüğünü biliyorum. Ben önde köpek arkada iyi spor yapmıştım.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha fazla bilgi edin…