Ups sorunumu çözer mi?

Ben hala PSUdan yanayım.
Durum şöyle bu problem başıma sadece kendi dairemde geliyor. Arkadaşlarımın evinde denediğimde 14saat oyun oynadık ve çok güzel çalıştı. Zaten sistemde her parçayı değiştirerek denedim yani başka bir psu da denedim ama sonuç nafile. Bu arada güç kaynağım "haypavr" astro 750watt 80plus gold.

İyi bir topraklama değeri sıfıra ohm'a yakın olan değerdir. Fakat her işte olduğu topraklamadada maliyetler önemli, onun için iyi bir topraklama değeri izin verilen değerler içinde olandır.
Elektrik tesisatlarında seçilecek kablo kesiti genellikle kullanılacak güce göre çekilecek akımın hesaplanması ile belirlenmelidir.
O zaman siz haklısınız voltmeterle gelen voltu örçebilir misiniz dalgalanma var mı yok mu

O zaman siz haklısınız voltmeterle gelen voltu örçebilir misiniz dalgalanma var mı yok mu
İşte sıkıntım burada başlıyor bilgisayarlarla ilgili bilgim var ama elektrik bilgim yeterli değil voltmetre elimde yok nerden bulurum nasıl yaparım açıklarsanız en azından denemiş olurum.

Elektrikçilerde bulunur 15 tlden başlar 50 60 tlye kadar çıkar tabi pahalılarıda var. Alıp voltmetreyi ac 600v konumuna getirip prizin içine propları değdiriceksiniz. Dikkat yüksek voltaj ⚡!

Elektrikçilerde bulunur 15 tlden başlar 50 60 tlye kadar çıkar tabi pahalılarıda var. Alıp voltmetreyi ac 600v konumuna getirip prizin içine propları değdiriceksiniz. Dikkat yüksek voltaj ⚡!
Tamam anladım teşekkür ederim. Bu işlemi yapınca geri dönüş yaparım.

voltaj düşükse ups işe yarar tabi uygun güçte 1000wa üstü gerekebilir...

voltaj düşükse ups işe yarar tabi uygun güçte 1000wa üstü gerekebilir...
Başka dairelerde çalışması ve benim evimdeki hiçbir prizde çalışmamasının voltajla alakası olabilirse ups alarak sorunu çözebilir miyim yani doğru mu anladım?

Eğer öyleyse ihtiyacımı offline cihaz karşılar mı yoksa online ups mecbur mu çünkü online olanların çok fiyat farkı var.

toprak notr faz toprak arasınıda ölç sıfırlama denen saçma işlem varsa elektrikçi çağır topraklama olan prizin buatından çeksin ...

Forum istatistikleri

Konular
128,876
Kullanıcılar
451,000
Son üye
emrezorlu

Yeni konular

Geri