Uydu kanalı

bazı uydu alıcılarındal şifreli kanalları izlemeye yarayan modül ci (common interface) girişi vardır.Bu girişe modül takarak şifreli kanalları izleyebilirsin. digiturk ve dsmartın modülleri piyasada var.
http://www.hepsiburada.com/d-smart-d-fix-dijital-yayin-paketi-pm-evdsmartdfix
bu arada server ile bel altı kanalları istemediğin kadar.Unuttum bide server için internetininde olması lazım

vay anasını beee bir televizyon izleyelim dedik çok masraflı oldu bu iş bize...
evde yalnız ben olsam neyse ama yaşlı annem babam var onlar görürse kötü.
aslında bizim aprtmanda merkezi uydu var 3 tane çanak var dijitürk de varmış lig tv izleyenler var ordan bir abonelik olsa ucuza hallolur mu acep ??

digitürk kazıktır.sadece belgesel için ise dsmart al.Yok maç severim diyorsan digitürk al.

digitürk kazıktır.sadece belgesel için ise dsmart al.Yok maç severim diyorsan digitürk al.

yok ya maçla işim olmaz ben elektronikciyim o discovery de güya bazı eşyaların nasıl yapıldığını felan anlatıyordu onu izleme içim alim dedim .. neyse saol usta aydınlattığın için teşekkür ederim ...

Bu uydu merakı için ayağını kırmış ve hala ceremesini çeken biriyim. Anlayacağın bu işte bayağı tecrübeliyim.Takıldığın bir şey olursa sor.

Bu uydu merakı için ayağını kırmış ve hala ceremesini çeken biriyim. Anlayacağın bu işte bayağı tecrübeliyim.Takıldığın bir şey olursa sor.

eyvallah usta saol ... :)
ben senin kadar meraklı değilim ben hatta tv bile izlemem babam dan bana pek sıra gelmez . babamda zaten hep izdivaç programları izler... dedğim gibi ben elektronikciyim baz eşyaların nasıl yapıldığını gösterdiği için almak istedim ...

O dediğin cihaz yapım işini daha çok discovery science kanalında var.Dediğim gibi abonelik alırsan zaten hepsini izlersin.Kolay gelsin.

Yeni mesajlar

Forum istatistikleri

Konular
128,817
Kullanıcılar
450,908
Son üye
mert095

Yeni konular

Geri