Uzatma prizinde ki kontrol kaleminin cansız yanması

Servis prizde gerilim ölçümü yaptı mı? Evde daha önce benzer bir arıza oldu mu?

Saygılar....
Hayir daha önce boyle patlama duman cikma vs olmadi. Bu sekilde bozulan bir cihazim da olmadi. Herhangi bir ölçum yapilmadi

Çok haklısınız maduriyet yasamam halinde ben bu konuda yasal haklarimı arayacagım. Bu olay daha vahim sonuclar dogurabilirdi.

Moderatör tarafında düzenlendi:
Otomatik sigorta bulunduğu devreyi yüksek akım ve kısa devre akımlarından koruyan bir anahtarlama elamanıdır.
Zaman rölesi bir diğer ifade ile zaman saati adı verilen sistem süresi belli olan bir aralıkta araya girmesi veya çıkması amaçlanan elektrik sisteminin kontrol edilmesinde kullanılmak için tasarlanmıştır.
iyide tv fişi topraklı değilki istersen faz bağla toprak kablosuna yinede patlamaz büyük ihtimal tv arızalı imiş fişi takınca kısa devre filan yaptı

Suuny marka led tv'de iç fabrikasyon hatasıyla oluşan bir patlamadır bu, başka bir izahı da aslında hiç görünmüyor, topraklamayla veya toprak kablosuyla hiç ilgili değil, direk bu ürünün iç hatasıyla ilgili görünüyor. Hakkınızı mutlaka arayın. Kolay gelsin.

ben zamanında crt tvde saptırma bobini yanan tv görmüştüm birde bordu kırılmış ama genede satılmış tv gördüm iki tvyi alan vatandaşlar da kafası bozuktu...
o tv markası tarih oldu orient mi ne?

sunny bana göre iyi marka yıllardır uydu alıcısını kullanırım arıza filan yok çevremede aldırdım sıkıntı çıkan olmadı tabi elektronik alet arıza çıkabiliyor yani genel olarak ben memnunum sunny ürünlerinden

Sunny aslında sony'e olan söyleniş benzerliğiyle piyasaya sırf biraz dikkat çekmek için çıkmış Uzakdoğu markası değil midir? (benim kendi yorumum böyledir) Şimdi aklıma geldi, hiç anlatmadan da geçemeyeceğim bunu.

Sharp marka iyi bir hesap makinesidir, iyi bilirsiniz, ben de öğrencilik yıllarımda shrap marka iki harfin yer değişmesiyle yapılmış kalitesiz bir hesap makinesini dikkat etmeden ucuz fiyata aldım ve memnun kalmayıp (Tuşları çok yumuşaktı sanırım.) bunu en yakınımdaki bir arkadaşıma aldığımdan daha düşük bir fiyata hemen de sattım. Bu harf oyununa bir kez düştüm ben, herkes de düşebilir, buna çok dikkat edin! Kolay gelsin.

Son düzenleme:
bende Mikado MD2012 ve MD3012 2.1 hoparlör var bende iyi ama bazıları onlarla kafayı bozmuşlar ne bekliyorsalar? Linux Mint ile 4.2(4.0) ses ayarladım canavar youtube'ta 5.1 ve 7.1 ses desteği varmış bunu onularla gördüm duydum...
buda bass testi.
2.0 ayarlayınca bütün kanallar ön sağ,sol oluyor.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha fazla bilgi edin…