VAY KAREKTERSİZ VAY...

demiray teknik

Profesyonel Üye
BİRAZ ÖNCE TARAMA MOTORLARINDA TESADÜFEN RASTLADIM....
KAREKTERSİZ BİREBİR KOPYALAMIŞ UTANMADAN... BU ARKADAŞ BU KODLAR İÇİN ÜYE OLUP İŞİNİ BİTİRMİŞ ...BUNUN ADI NEDİR DOSTLAR.... HIRSIZLIK DEĞİLMİDİR EN AZINDAN ALINTI YAPTIĞIN YERE VE KİŞİLERİN EMEĞİNE SAYGI OLARAK .... DEN ALINTIDIR DE BARİ...
EN KISA ZAMANDA KENDİSİNE BİR İYİLİK DÜŞÜNÜYORUM...

http://www.foryoufrm.com/tum-marka-klima-ariza-kodlari-t144707p2.html

https://www.kontrolkalemi.com/forum/iklimlendirme/39340-tum-kima-ariza-kodlari.html

bence hata sizde bir şey nete girmişse artık anonim olmuştur. Alıntıdır dese hoş olurdu tabi

Çok böyle adam üstad ... önüne geçebileceğini sanma sakın ....

Elektrik forum sitelerinin çoğunda paylaşımlarım bulunmakta,birçoğunun da kopyalanıp başka siteye yapıştırıldığına şahit oldum. Ben bilgimi paylaşırken birileri bundan istifade etsin bir Allah razı olsun desin diye paylaşıyorum o açıdan ahmet almış filanca siteye koymuş mehmet kopyalamış filanca siteye yapıştırmış benim için bir önem arz etmiyor açıkcası nick'im geçerse bir Allah razı olsun derlerse bana yeter. O açıdan bende serkan_com_16 gibi düşünüyorum. Çok özel proje safhasında buluş mahiyetinde çalışmalarıda kalkıp kimse herkesle paylaşmaz zaten. Kaldıki bahsi geçen klima kodları yani sizinde biryerlerden bulduğunuz bilgiler :)

BİRAZ ÖNCE TARAMA MOTORLARINDA TESADÜFEN RASTLADIM....
KAREKTERSİZ BİREBİR KOPYALAMIŞ UTANMADAN... BU ARKADAŞ BU KODLAR İÇİN ÜYE OLUP İŞİNİ BİTİRMİŞ ...BUNUN ADI NEDİR DOSTLAR.... HIRSIZLIK DEĞİLMİDİR EN AZINDAN ALINTI YAPTIĞIN YERE VE KİŞİLERİN EMEĞİNE SAYGI OLARAK .... DEN ALINTIDIR DE BARİ...
EN KISA ZAMANDA KENDİSİNE BİR İYİLİK DÜŞÜNÜYORUM...

http://www.foryoufrm.com/tum-marka-klima-ariza-kodlari-t144707p2.html

https://www.kontrolkalemi.com/forum/iklimlendirme/39340-tum-kima-ariza-kodlari.html

Sn. demiray teknik;

Bizlere bu bilgilendirme mesajını atarken kural ihlali yapmışsınız.

1. Tamamı büyük harften oluşan mesaj, Lütfen kurallar dahilinde kalmaya çalışınız.

Bu bahsettiğiniz kodlar eğer bu kadar gizli ise neden burada paylaştınız. Eğer paylaşıyorsanız, sonrasında olacaklarada göz yummanız gerekir. Size tavsiyem, burada yapmış olduğunuz bu feryadı, asıl diğer forum yöneticilerine yine kurallar dahilinde bildirmenizdir.

Elektrik forum sitelerinin çoğunda paylaşımlarım bulunmakta,birçoğunun da kopyalanıp başka siteye yapıştırıldığına şahit oldum. Ben bilgimi paylaşırken birileri bundan istifade etsin bir Allah razı olsun desin diye paylaşıyorum o açıdan ahmet almış filanca siteye koymuş mehmet kopyalamış filanca siteye yapıştırmış benim için bir önem arz etmiyor açıkcası nick'im geçerse bir Allah razı olsun derlerse bana yeter. O açıdan bende serkan_com_16 gibi düşünüyorum. Çok özel proje safhasında buluş mahiyetinde çalışmalarıda kalkıp kimse herkesle paylaşmaz zaten. Kaldıki bahsi geçen klima kodları yani sizinde biryerlerden bulduğunuz bilgiler :)

üstad yazmış olduğunuz mesajın son cümlesi hariç hpsine katılıyorum... son cümlenize istinaden gözden kaçan bir nokta var ki açıklama gereği duydum...şöyleki açmış olduğum konunun ilk mesajlarında verdiğim hata kodları elimdeki çeşitli firmaların dökümanterlerinden sayfa sayfa taranarak bizzat tarafımdan yazılmıştır. o zaman yaptığım cümle hataları bile kopyalanmış ki buna dır isyanım .. yoksa ilgili firmaların orada burada ki çoğuda yabancıdır bende copy paste yapıyorum anonim sayarak....
sevgiler saygılar...

Sn. demiray teknik;

Bizlere bu bilgilendirme mesajını atarken kural ihlali yapmışsınız.

1. Tamamı büyük harften oluşan mesaj, Lütfen kurallar dahilinde kalmaya çalışınız.

Bu bahsettiğiniz kodlar eğer bu kadar gizli ise neden burada paylaştınız. Eğer paylaşıyorsanız, sonrasında olacaklarada göz yummanız gerekir. Size tavsiyem, burada yapmış olduğunuz bu feryadı, asıl diğer forum yöneticilerine yine kurallar dahilinde bildirmenizdir.

üstad...
sanıyorum yazdıklarım tam ifade edemedim....
mesajınızda bellirttiğiniz üzere yayınladığım kodları gizli kabul etse idim ne zaman nede çaba harcayarak bu sitede yayınlamazdım kendime cevreme dostlarıma saklardım.bunları yayınlarken böyle bir düşüncem olmadı bu güne kadar ?şikayetim ile ilgili konuda zamanında açmıştım cevapları orada da görebilrsiniz.. kızgınlığm kısaca insanların hazıra konma istekleridir...
https://www.kontrolkalemi.com/forum/soru-gorus-sikayetler/51745-sayin-yoneticiler.html

bu sitenin yapısı ve mantığı gereği maksimum kişiye ulaşma durumunda illaki bu durumlar çıkmaktadır. Örneğin bazı sitelerde kaliteyi korumak adına referans uygulanmaktadır üye olmakta bir o kadar zahmetlidir.ama burası mesleki bir forum olduğuna göre herkeze açık olmalıdır. internetin doğası bu sanırım herşeyin hazırına ulaşma isteği bu nedenden dolayı doğa ya karşı durulmaz demiş atalarımız.

Bence konuyu bu kadar büyütmeye gerek yok bizler yaptığımız paylaşımları ihtiyacı olanlar için yapmıyormuyuz yada bizim desteğe ihtiyacımız olduğu için.
Paylaşımların yapıldığı sitenin o kadar önemi yok bence önemli olan verdiğimiz bilgilerin gerçekten ihtiyacı olanların ellerine ulaşması.

Bir konuda kırılmışsınız emeğinize saygısızlık diye haklısınız fakat paylaşım tarihlerinden konuya deyinenin ilk siz olduğunuz anlaşılıyor. Yani bu alıntıyı yapan arkadaşın bir admin olarak kendi bilgileri değilde başkalarından aldığı ve belkide bir çoğunun yanlış olduğunu düşünen kişiler olacaktır. Şahsen ben böyle bir durumu farketsem ve bunu yapan admin ise o siteye güvenim azalır.

Siz değil o kendi kendine oturup düşünsün.

Forum istatistikleri

Konular
129,492
Kullanıcılar
452,061
Son üye
koray5252

Yeni konular

Geri