ISITICI SAĞLAM NTC DEĞİŞTİRDİM AMA YİNE ARIZA VERİYOR.

s.a. wms600t makine var ve bunun kapı kilidi sorunlu olduğu için sökülmüş kablo uçları belli değil kırmızı, mavi ve siyah renkte kablolar var resimde görünen kapı kilidine hangi uçları bağlanacak yardımcı olursanız sevinirim siyah ve mavi 220 ucu ölçü aleti ile ölçtüm kırmızı uçta voltaj yok

Aynı sorun bendede var makina su alıyor öyle kalıyor kartı az çok anlayan birine incelettim bi sorun yok dedi serviste kart arızalı yenisini takalım diyor bire o dediğiniz 1.5 Uf 600 değil üzerin 1.5 Uf 250 var yinede bu kondanstörü değiştirmem işe yarar mı . teşekkürler..
Kartın enerji girişindeki 1.5 Uf 600v gri veya mavi renkli büyük kondansatörü değiştirin sorun düzelecektir.

Selamlar
Kirmizi (ince kablo) N
Mavi-C
Siyah-L
Bence boyle olmasi lazim.

motor yada tako arızalı

su seviye yada su seviye hortumu olabılır.su sevıye hortumunu çıkar ıkı ucundan tut ve bır tarafdan cevır yırtık olabılı. kesık kesık su alması hava kaçagından dolayı yapabılır.

Ustam Merhaba hidra 1800t model çamaşır makinesinde hata 4 nedir. Biz halledebilir miyiz? Servislik ise masrafı konusunda bilgin var mıdır? Teşekkürler...

Arkadaşım kesik kesik su almıyor normal yıkayacakmış gibi kazanı normal seviyesine kadar dolduruyor ama sonra hiç bi şey yapmadan öyle bekliyor ...
su seviye yada su seviye hortumu olabılır.su sevıye hortumunu çıkar ıkı ucundan tut ve bır tarafdan cevır yırtık olabılı. kesık kesık su alması hava kaçagından dolayı yapabılır.

vestel intraton 800 t makınam var durulama ve sıkma ısıkları yanıp sonuyor arıza kodlarını bulamadım internette yardımcı olurmusunuz?

vestel wvms 800t camasır makinesi su bosaltıyor sonra kazanı bir iki tur cevirip hazır ile bitti ısıgı yanıyor sonra tekrar su bosaltıyor tekrar kazanı cevirip hazır bitti ısıgını yakıyor neden yapabilir yardımcı olursanız sewinirim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha fazla bilgi edin…