VFD marka karmaşası

Sürücünün üzerinde standart butonlarla hız ayarı işinizi görmez mi?

Alternatif olarak potansiyometre bağlasanız, panonun dışından hız ayarı yapsanız olmaz mı?
Çok turlu bir pot ve güzel bir dial ile ekranı görmeseniz de hızı gayet hassas ayarlarsınız...

Ekli dosyalar

• dial.jpg
    44.7 KB · Görüntüleme: 12
Hangi sitede?

Siz bu sürücüyü ayarlamayı biliyor gibisiniz. Sizden 400hz motoru ayarlamak için yardım isteyebilir miyim?

Hangi sitede?

Siz bu sürücüyü ayarlamayı biliyor gibisiniz. Sizden 400hz motoru ayarlamak için yardım isteyebilir miyim?

Dijital pot üreticisi : http://www.gomsis.com.tr/

Sürücü için devreye alma dökümanı ektedir. İnternetten buldum. Sürücü maksimum 550HZ çıkış verebiliyor.
Parametre ve potansiyometre bağlama konusunda eğer almaya karar verirseniz yardımcı olabilirim...

Ekli dosyalar

• Sinamics_V20_Devreye_Alma.pdf
    1.4 MB · Görüntüleme: 16
Teşekkür ederim. O zaman yarın alıyorum sürücüyü.

Aman ha, fiyata dikkat edin Bu arada 3kw a kadar 220v besleme, 3kw üzeri 380v besleme olarak sürücüler var. 2.2kw sürücü alacağınızı düşünüyorum 4kw alacak olursanız 380v gerekecek, bilginize...

Hali hazırda 2.2kw 400hz motor var elimde. Alacağım 3kw sürcüyü bu motorla birlikte kullanacağım.
Aldim surucuyu.

Sent from my GT-I9300 using Tapatalk

Moderatör tarafında düzenlendi:
Sen doğrusunu yapıyorsun abi 4 Kw kullanarak. Aşırı büyük kullanmakta doğru değil tabi. 2,2 kw motora 2 kw lık sürücü kullanmak gibi bir saçmalık yapmamışsın yani çok sevindim

%40 iskonto nedir arkadaş. Yani iskonto yapar mısın= demesek %40 kazık mı yiyeceğiz..

Aslında tam olarak öyle değil o konu.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha fazla bilgi edin…