win fuar kompanzasyon sistemleri üzerine seminer Tense

gunerdr

Antcom Temsilcisi
Tense Elektronik (gruparge)
26 Şubat - 1 Mart tarihleri arasında WIN Fuarı'nda 7. Hall E-300 no'lu standa olacağız.Sizleri de aramızda görmekten kıvanç duyarız.

Seminer

1 Mart 2009 tarihinde WIN Fuarı Sedef Seminer Salonu'nda saat 12:00'de "Kompanzasyon Sistemlerinde Güç Analizi ve Önemi" konulu bir sunum yapacağız. Katılımınızı bekleriz.

Ekli dosyalar

• 829.gif.jpg
    829.gif.jpg
    3.8 KB · Görüntüleme: 138
Moderatör tarafında düzenlendi:
sayın günerdir ustam bu sunumu video olarak sitemizde yayınlama imkanınız var mı?
WIN Fuarı Sedef Seminer Salonu'na gelme imkanı olmayan arkadaşlarımız yararlanabilmesi için...

ilginize teşekkür ederim,
arkadaşlar sunumu video ile çekim yaptı inş yakın zamanda forum sayfasına ekleriz

sonuç itibari ile zaman kısa olsada (50Dk) sunum yeterince iyi idi,
buradan şunu belirtmek isterim
fuarlardaki sunumlar genelde firma reklamları için yapılan ve pazarlama yetkililerinin verdiği sunumlardan ibaret
buradaki bizim amacımız piyasadaki arkadaşların kompanzasyonda güç analizi yapma konusunda ciddi sıkıntıları olma durumları idi
kısaca tekrar söylemek istiyorum kompanzasyon demek sistemin ne istediğini bilmek ve istediği güçteki kademeleri kontrol rolesine bağlamak bu hangi role olursa olsun inanın başarılı olacaktır
sistemin analizini iyi yaptıktan sonra sonrasını bırakın roleye

sunumda bir abimiz beni çok mutlu etti bu fuara ve bu seminere türkiyenin bir ucundan VAN dan gelmişti, bilgi nerede ise gitme ideolejisi ve öğrenme hırsı bu beni ve arkadaşlarımı çok mutlu etti.

ve burdanda başka bir şey daha söylemek istiyorum,
açıkçası ben bu forumu o kadar etkin görmüyordum ama fazlası ile arkadaş ile tanıştım hiç mesaj yazıpta veya yazmayıpta forumdaki yazılan teknik konulardan kendini inanılmaz geliştiren arkadaşlar, çok olmasada bu teknik foruma katkılarımızdan şahsen çok mutlu oldum,
paranın sadakası olduğu gibi bilgininde sadakası olduğunu unutmamak gerekir

herkese teşekkür ederim.

sadece; Güner Demir

ben kendi adıma tense'nin standında ve seminerinde ticari kaygılardan çok verilen emeklerin insanların ihtiyaçlarını karşılaması isteğinin ön planda olduğunu hissettim. Ve tense'deki arkadaşların samimi tavırları da özellikle İlker hocamın beni olumlu etkıledi.Bu işin bir boyutu .Diğer konu ise ki bu da oldukça önemli , işletmenin yük durumundaki her %10 değişikliği 60 örneğe kadar kaydederek işletmenin genel yük değişim durumunu bize bildirmesi. böylece gün içindeki monofaze kondansatör ihtiyacını en uygun kondansator grup sayısıyla karşılamamıza yol gösteriyor.

Forum istatistikleri

Konular
129,528
Kullanıcılar
452,114
Son üye
azman1962

Yeni konular

Geri