XBTOT2210 SCHNEİDER OP PANEL NEİŞE YARAR?

Merhaba elimde xbtot2210 serili schneider electric firmasının üretmiş olduğu bir panel bulunmakta ve ben bu panele ait nasıl bağlantı sağlayabilirim ? Plc ile nasıl haberleştirebilirim ??

Yazımızda endüstrinin can damarı sayılabilecek PLC’yi inceleyeceğiz.
KNX Standardı, küçük bir rezidansın içerisindeki aydınlatma, perde panjur, klima kontrolünden, Dünya’nın en büyük havalimanlarındaki aydınlatma otomasyonu gibi çözümler için tercih edilen bir Dünya standardıdır.
Hani plc ile haberleştireceksin. Eğer plc modeli verirsen bakalım.

Eğer plc de schnieder ise mail adresine bağlantı şemasını hemen atabilirim.

PLC olarak Siemens S7200 Kullanmaktayım Sn. Dağıstanlı ...

twido ile haberleşecek ise kablo referansı XBTZ9018.

Diğer plc haberleşmeleri için [email protected] a mail atarsanız yada 444 30 30 ararsanız yardımcı olurlar

Haftaiçi olduğunda yine mesai saatleri içinde arayacağım , Birde Bu Operatör Panel Revizyon olarak şimdi Rafa kaldırılmış durumda .. Ve

üzerinde WILO CC-LB SYSTEM panelin altındada WARIABLE SPEED CONTROL yazmakta , ve 24VDC voltaj verdiğimde sanırım WILO Pompa

sistemlerine ait içerisinde renkli ekran olarak Pompaların basınç ve motorların hız kontrollerini takip etmeye yarıyor ama ben hiçbir

bağlantı yapamıyorum tabi haliyle.. Elimde bu Panele ait hiçbirşey yok !! BEn bu paneli kullanmak istiyorum aslında ama NASIL ?? Yarın Resimlerini ekleyeceğim Ürünün ...

Bildiğimiz HMI panel. PLC bağlantısı yapıp kullanıyorsun. Siemens mpı kablo istiyor.

Forum istatistikleri

Konular
129,214
Kullanıcılar
451,578
Son üye
Cavus34

Yeni konular

Geri