YÖK haksızlığı ortadan kaldırdı...

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
toplumda böyle bir liseye(imam hatip) talep var bunu göz ardı edip toplumu yönlendiremezsiniz ediyosanız onun adı demokrasi olmaz onun için bu karar geç bile kamıştır

Maalesef ülkemizde hoppdedix tarzında düşünceler barındıranlar var olduğu için eğitim sistemimiz ciddi şekilde düşük. Sen benim IQ mu tartma görevini neden kendine mesele yaptın merak ettim şimdi .. İçindeki bu eziklik bu kin bu nefret ve komünizm propagandalarını dilediğin gibi dile getirirken başkalarının hakkının yenmesine gözyumabilmen aslında kimsenin hakkına saygın olmadığını ve aynı zamanda düşüncelerinle çeliştiğini gösterir.. Senin gibilere ne desek boş yıllardır hep bir kaç tane çıkmıştır her ortamda ve elinde sonunda alır payını..

Köy enstütüleri kapandı şimdi memlekette binlerce okul var teknik eğitim fakülteleri var anadolu öğretmen okulları var ama nedense siz hala orda takılıp kalmışsınız çünkü rusyadan örnek alınmış bir sistemi benimsemek sizin en birinci göreviniz..

Konu Meslek liselilerin maduriyetinin giderilmesi ile ilgili teknik bir konu iken bazı sayın üyeler tarafından siyasi tartışma alanına çekilmiştir...
Sayın yöneticilerden konunun kilitlenmesini talep ediyorum...

6 sene avrupada bulundum. Almancayi cok iyi bildigim gibi, ingilizceyide konusabiliyorum. Saz calabiliyorum, bununla birlikte bilgisayar, internet, web programlama teknolojileri konularinda cok iyi derecede bilgim oldugu gibi, manevi yöndende dikkat ettigim seyler var. Hatta bir günde 50 bin kisiden fazla insanin girmis oldugu dil konusunda ki bir web sitemde sirf insanlarin kisisel görüslerini, fikirlerini incitmemek icin hic bir siyasi ve görüsü temsil eden reklam yayinlamiyorum.

Piyano konserine gitmedim, bale gösterisinede gitmedim, bu yüzden cagdisi olmuyorum, sadece piyano ve bale gösterisine gitmeyen bir insan oluyorum. Ama sizin gibi piyano ve bale gösterisine giden bir insanin cagdas oldugunu söylemek gibi bir gaflette bulunan bir insana sadece gülüyorum ve sizin yapmis oldugunuz gibi bir yorum yapmis olsam, ben programlamasini bildigim dilleri bilmediginizden dolayi sizede ben cagdisi diyebilirdim ki bunada herkes gülecektir.

Sizin avrupa dediginiz kitaya gitmis, orada bulunmus olsaniz görecektiniz ki, onlar bu cagdas kelimesini nasil kazaniyorlar. Siz sadece avrupa diyorsunuz, ama avrupada olup bitenden haberiniz yok.

Sundan üzülüyorum, avrupada bulunup bale ve piyano gösterisine gitmeyen insanlarin vay haline. Cagdisi insanlarmis canim...

Bak ben 4 yabancı dil biliyorum, 5 defa yurtdışına çıktım. Ülkemi en güzel şekilde temsil ettim.

Bırak bu faşizan tavırları. Zaten 2 değişik söz duyunca hemen komünist yaftasını yapıştırırsınız. Hepiniz aynısınız. Sizi Avrupa Birliği nin kapısında bekçi yapmazlar. Millet Mars' ta araştırmalar yaparken, Apollo 11 in aya çıkış yıldönümünü kutlarken, siz Taksim İstiklal Caddesi de hıristiyan boğazlarsınız. Takmışsınız bir at gözlüğünü, sen sağ ben selamet.

Avrupalı olmaktan bahsediyorsunuz, hayatınızda kaç defa bir piyano konserine gittiniz? Siz hiç bir bale gösterisi izlediniz mi? Bir enstrüman çalmasını biliyor musunuz örneğin.

Olaylara hep dini/manevi yönlerden bakmayı ne zaman bırakacaksınız? İran dan gelen bir arkadaşım vardı, siz bize neden benzemek istiyorsunuz dedi, biz uzaklaşmaya çalışırken.
Toplumun bir kesimi ister istemez korkuyor, kaygı duyuyor. Persepolis öyküleri işitmek, bu filmi yaşamak istemiyoruz elbette.

sizin irandan gelen arkadaşınızdan iranda 200 taneyi geçmez onlarda haberlerde boy gösterdi bir süre hesapta seçimi kazanan mussavi yanlıları

Konu Meslek liselilerin maduriyetinin giderilmesi ile ilgili teknik bir konu iken bazı sayın üyeler tarafından siyasi tartışma alanına çekilmiştir...
Sayın yöneticilerden konunun kilitlenmesini talep ediyorum...

Herkese iyi geceler, tatlı rüyalar

Bak ben 4 yabancı dil biliyorum, 5 defa yurtdışına çıktım. Ülkemi en güzel şekilde temsil ettim.

Bırak bu faşizan tavırları. Zaten 2 değişik söz duyunca hemen komünist yaftasını yapıştırırsınız. Hepiniz aynısınız. Sizi Avrupa Birliği nin kapısında bekçi yapmazlar. Millet Mars' ta araştırmalar yaparken, Apollo 11 in aya çıkış yıldönümünü kutlarken, siz Taksim İstiklal Caddesi de hıristiyan boğazlarsınız. Takmışsınız bir at gözlüğünü, sen sağ ben selamet.

komik...

cok güzel provakatörlük yapiyorsunuz. Avrupaya ciktiniz ama hala demediniz, avrupa ülkelerinin sizin dediginiz konularda ki tutumlari nasil. Sadece propaganda yapiyorsunuz ama söyledikleriniz tezlerinizi destekleyen argümanlar degil. En güzel sekilde temsil ettiniz derken bizim etmedigimizi söylüyorsunuz.

Sorayim hangi arastirma enstitüsünde, hangi ülke icin bir teknoloji ürettiniz? Ben bunlara olumlu cevaplar verirsem ben sizden daha mi iyi temsil etmis olacagim. Bunun oyle olmadigi gibi sizin iyi temsiliyetiniz tamamen size göre bir kavramdir.
Ama bunu anlayacaginizi zannetmiyorum...

iyi geceler.

herkesten özür diliyorum ...

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Forum istatistikleri

Konular
129,092
Kullanıcılar
451,396
Son üye
mrtarslan1

Yeni konular

Geri