Yüksük Sıkma Pensesi Ve 1200 Adet Yüksük 109TL

Hayırlı olsun abi. Temu denen uygulama çıkmasaydı 9 güne elinde olurdu. Şimdi gümrük çok yoğun. 1-2 hafta aksamaya başladı.
temu o kadar ucuz değil, siparişlerim geldi. idare eder. bir tek 5volt şarjlı havya hoşuma gitti. acil durumda işe yarar. makaronum bitmişti aldım, bir de neşter takımı öldürmez ama güldürmez de

temu o kadar ucuz değil, siparişlerim geldi. idare eder. bir tek 5volt şarjlı havya hoşuma gitti. acil durumda işe yarar. makaronum bitmişti aldım, bir de neşter takımı öldürmez ama güldürmez de
Ucuz değil abi haklısın. Oranın tek artısı birden fazla ürünü aynı poşete ekleyip göndermesi. Aldığın ürünlerin vergisini de katlayarak sana ödetiyor zaten. İlk 480tl yapınca sepeti kargo ücretsiz oluyordu şimdi 1000 mi 2000e mi ne çıkartmışlar. Kimse kullanmaz artık.

Bende 3'lü bilgisayar fanı, birde aliexpresin Türkiye'ye göndermediği temassız voltaj kalemini aldım hala gelecek bakalım.

Temassız voltaj kalemini de duvara matkapla delik delerken hattı delmeyeyim, duvarın içindeki kabloyu bulurum belki diye aldım ama sanırım sıva kalınlığına göre değişirmiş kabloyu göstermesi.

Temassız voltaj kalemini de duvara matkapla delik delerken hattı delmeyeyim, duvarın içindeki kabloyu bulurum belki diye aldım ama sanırım sıva kalınlığına göre değişirmiş kabloyu göstermesi.
duvarda işe yaramıyor, en azından bendeki. prize sokuyorum ötüyor, duvarda hattı biliyorum tık yok.

Yurtdışı alışveriş de aylık 5 adet ürün alma limiti vardı.Helen geçerli mi.Temu dan birkaç parça ürün aldım.Gümrük de takılır mı?

Yurtdışı alışveriş de aylık 5 adet ürün alma limiti vardı.Helen geçerli mi.Temu dan birkaç parça ürün aldım.Gümrük de takılır mı?
Limit var tabi ki. Ama temu ile alanların ürünleri gümrükten geçiyor genelde. Tek paket yolladıklarından sanırım. Ama gümrükçü isterse geçirmeyebilir. Keyfine bağlı.
Ben aylık 5 kendimin, 5 babamın, 5 kardeşimin,5 annemin üzerinden ürün alıyorum sorun olmuyor.

Forum istatistikleri

Konular
128,839
Kullanıcılar
450,935
Son üye
oqzknt

Yeni konular

Geri