Yüksük Sıkma Pensesi Ve 1200 Adet Yüksük 109TL

Siteyi geziyorum hergün. Fiyatlar düşüp düşüp artıyor. Düştüğü gibi alıyorum :). Şu tornavida seti de çok tutuldu. Alıp alıp sahibindende satıyorlar.

https://tr.aliexpress.com/item/1005...ene:pcDetailBottomMoreOtherSeller|query_from:

1720553300255.png

Hikaye anlatmış :). Ben 3 aydır aynı telefon, aynı kart , aynı adres ile dünyanın malzemesini aldım :). Sadece teb banka kartım ile ürün alınca o alışveriş kilitleyip parayı geri iade ediyor. Diğer 4 kartımla, hem kart hesabı hemde sanal hesap oluşturarak sorunsuz alışveriş yapıyorum.

Donanımarsivi , technopat forumlarında indirimleri paylaşıyor. Bir dünya insan faydalanıyor. Bu videodaki arkadaş gibi işi bilmeyenler de oluyor tabi :))

Örnek şu havya setinden 4 tane aldım. 1 set bana 113 - 140 tl gibi fiyatlara denk geldi. Öyle hesap bloke olayı olsa ben 2. veya 3.yü alamazdım.

1720558668841.png

Daha bu örnek havya. Bir sürü bilgisayar parçası aldım. Daha 3.500 tlye 9 tane bilgisayar fanı aldım onlar hala yolda geliyor. 1 tane fan olan pakette temassız voltaj kontrol kalemi de olması lazım.

Bunlar yolda olanlar :D
1720558928046.png

Faydalanın diye açıklama gereği duydum. Alan alır almayan kendi bilir. Bu paylaşımlardan bir şey kazanmıyorum. Bu ürünleri herkes alıp sahibinden de satıyor. Onlara kazıklanmayın diye paylaşıyorum.

Pense ve yüksük setinin fiyatı arttı. Sadece pense 50tl olmuş.

Benim 1 kargom yola çıkmış 1 tanesi iptal olmuş 1 tanesi hala bekliyor.

pense yüsük aldım, terazi aldim, tornavida seti ve ışık için e posta onayı göndermedi aliezpress :D

pense yüsük aldım, terazi aldim, tornavida seti ve ışık için e posta onayı göndermedi aliezpress :D

Diğer bir üyeliğiniz varsa ip adresini değiştirip ve farklı kredi kartı numarası ile işlem yapsaydınız .

Firmanın yazılımı
İp adresi ,
Kredi kartı numarası ,
Toplu alış verişiniz arasına hiç indirimsiz bir ürün sipariş etmediniz .
Toplu sadece hep indirimli ürünler aldınız .
Toplu alış verişinizde bir cins ürün almadınız ( örneğin pense )
vs gibi .
Daha önceki bilğilerle verilerle karşılaştırma yapıyor
Onay veriyor vermiyor olabilir .

Varsayımdır .

Sağlıcakla ...

Son düzenleme:
Teşekkürler. Ben de aldım şimdi ve 2 aya anca gelir derken en geç 22 sinde gelecek ve gerçekten çok ucuza Türkiyede bu malzemelerin olduğu bir takım zaten zor bulunur ki bu fiyata zaten bulamayız.
Rica ederim. Benim bütün ürünler 9 günde elime ulaştı. 12 günü bulan oldu ama şu sıra TEMU uygulaması çıkınca gümrük şuan çok meşgul.

Forum istatistikleri

Konular
128,986
Kullanıcılar
451,188
Son üye
Yusuf Akyüzz

Yeni konular

Geri