Yıldız üçgen

Ronaldo 7

Üye
Mrb arkadaşlar şu konu hakkında sizlerın görüşlerinizi almak istiyorum.Yıldız üçgen şartelini bağladığımızda ayreten motor da bir bağlantı yapıyormuyuz benim bildiğim yıldız üçgen şartelini bağlayarak tüm bağlantıyı bitirmiş oluyoruz sizce yanılıyormuyum

başka bir şey yapmıyorsunuz şalterden çıkan 6 kabloyu motora bağlıyorsunuz gelen 3 fazıda şaltere giriyorsunuz bu kadar

yıldız üçgen şalterde çıkış terminal rumuzlarını motor klemensindeki aynı rumuzlarla eşleştir ör: salterde u1 - motor klemensindeki u1 ile : önemli not motor klemensindeki köprüleri sökmeyi unutma

Yani motordan gelen 6 ucu sadece yıldız üçgene bağlıyoruz ve mesele haloluyor öylemi arkadaşlar

Yani motordan gelen 6 ucu yıldız üçgen şarteline bağlıyoruz ve başka bağlantı olmuyor öylemi tabi şartele üç fazıda vererek

Moderatör tarafında düzenlendi:
Forumda yildiz ucgen motor samasi ara onagore bagla.
daha once bu konu islendi.

Ahnur arkadaşım yıldız üçgen bağlantısını bilmiyorum demedim sadece yıldız üçgen şartelini bağlarken motorda da bir bağlantı yapılıyor mu yani bağlantı yapılamaz çünkü yıldızla üçgenle tüm bağlantı haloluyor ben böyle biliyorum ama tam emin değilim saygılarla

sayın ronaldo 7 arkadasım saltere besleme 3 damar ile r-s-t salterden motor a 6 damar ile
U = U
V = V
W = W
Z = Z
X = X
Y = Y SEKLİNDE BAGLA MOTOR KLEMENSİNDEKİ KÖPRÜLER SÖKÜLECEK BAŞKA İŞLEM YOK KOLAY GELSİN.

Sayin Ronaldo 7 biliyorum diyorsun biliyorsan nicin soruyorsun
salterden veya kontaktorlerden 6 adet kaplo cikar U V W ve X Y Z bu kaplolar motora gider
motor kilemensindeki cikiilara baglanir.

ahnur bey vinçler konusunda bana yardımcı olurmusunuz bende mersındeyım.mobıl vınc bakımcısıyım

Ahnur kardeş yine de sağol teşekkürler...

Son düzenleme:
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha fazla bilgi edin…