yantaraftan elektrik alma

arkadaşlar elektrik abonesi olmayan bir iş yerine yan taraftaki iş yerinden yada evden elektrik alırsak usulsüz yada kaçak elektrik kullanmış olurmuyuz ve olursak negibi cezası var

Otomatik sigorta bulunduğu devreyi yüksek akım ve kısa devre akımlarından koruyan bir anahtarlama elamanıdır.
Zaman rölesi bir diğer ifade ile zaman saati adı verilen sistem süresi belli olan bir aralıkta araya girmesi veya çıkması amaçlanan elektrik sisteminin kontrol edilmesinde kullanılmak için tasarlanmıştır.
Kaçak elektriğe girer.Başınıza dert almamak için,normal yollardan elektrik alın.

ne gibi başım derde girer sonuçta sayaçtan geçiyor

Başın derde girmez.
NOT:
İŞ YERİNİN bilgisi varmı?
İŞ YERİ Abone mi?
sadece yandakine ücret yazılır.
ANCAK Elektrik dağıtım şirketini bilgilendir müsade edilmeyebilir.

Müsade edileceğini sanmıyorum. Sonuçta projeye uygun değil.

Bu tip davalar,yanılmıyorsam,ağır cezada görülen davalardır.sizi,hamza akadaşımız da kur-
taramaz !

Ekli dosyalar

• 622.doc
    78 KB · Görüntüleme: 18
kesinlikle Fahri Beyi dinleyin yapmaya çalıştığınız eylem suçtur.

siyasetle alakalı bi durum değil günedoğuda kaçak kullanımın çok olduğunu ama bir cezai müeyyide uygulanmadığını vurgulamak istedim sadece....

güzel diyorsunuzda binanın projesini bulamıyorum eski abonelerin projesi yok

Bu tip davalar,yanılmıyorsam,ağır cezada görülen davalardır.sizi,hamza akadaşımız da kur-
taramaz !

DOğrudur... Bununla ilgili bir dava dosyasını bölgemdeki Cumhuriyet başsavcısının masasında görmüştüm...

Hele bir şikayet söz konusu olursa ,yandın...

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha fazla bilgi edin…