Yarışma hakkında..

tabiki herkesin görüşü kendine ben mesleğimi aktif olarak yapmıyorum ama sürekli formları okuyorum genelde cep telefonundan böyle bi cekiliş oldugunuda burdan görüyorum benim mesaj sayım az diye bu cekilişe katılmayayımmı arkadaşım madem bilgin çok bizimle payalşıyorsun allah razı olsun ama başkalarını küçük düşürmenede gerek yok üyelik tarihini göz önünde bulundurursan bi bak diğerlerininkine

kusra bakmayı arkadaşlar ben forum a . meslekte eksik kaldığım veya cıkamadığım konularda bilgi almak amacıyla katıldım . çekiliş olunca katılmak istedim sonuçta kurallar açık 10 mesaj . ben pek fazla mesaj yazmam . sadece bilgi alırım forumun amacıda budur bilgi alış verişi.

Arkadaşlar elbette herkesin görüşüne ve fikirine saygım var.Burada sorun ali veya veli'nin hediye kazanması değil,sorunumuz eşitsizlik her yarışma da kriterler düşük tutuluyor.Her seferinde de dikkat edin aktif olmayan kişiler kazanıyor.Ne tesadüf neden acaba ? yoksa sponsor firma kendi yandaş üyelerine mi ? hediyeleri veriyor.Belki burda site yönetimin suçu olmayabilir.Ama burda kesinlikle bir haksızlık var.Benim kazanan üyelere hiç bir sözüm yok hediyelerini aldılarsa şimdiden tebrik ederim...bir yarışma düzenlendiği zaman Kuralları katı olmalı.Herkes yarışmaya katılıyorsa,buna yarışma denilmez.Ama bizde her 10 mesajı olan yarışmaya katılıyor.Nerde kaldı eski üyenin vefası......Yapmayın arkadaşlar mesajı baz olmasanız bile popülariteyi baz alın....saygılar..allah hakkımızı alır..

Arkadaşlar elbette herkesin görüşüne ve fikirine saygım var.Burada sorun ali veya veli'nin hediye kazanması değil,sorunumuz eşitsizlik her yarışma da kriterler düşük tutuluyor.Her seferinde de dikkat edin aktif olmayan kişiler kazanıyor.Ne tesadüf neden acaba ? yoksa sponsor firma kendi yandaş üyelerine mi ? hediyeleri veriyor.Belki burda site yönetimin suçu olmayabilir.Ama burda kesinlikle bir haksızlık var.Benim kazanan üyelere hiç bir sözüm yok hediyelerini aldılarsa şimdiden tebrik ederim...bir yarışma düzenlendiği zaman Kuralları katı olmalı.Herkes yarışmaya katılıyorsa,buna yarışma denilmez.Ama bizde her 10 mesajı olan yarışmaya katılıyor.Nerde kaldı eski üyenin vefası......Yapmayın arkadaşlar mesajı baz olmasanız bile popülariteyi baz alın....saygılar..allah hakkımızı alır..
şu sözünüze takıldım (Ne tesadüf neden acaba ? yoksa sponsor firma kendi yandaş üyelerine mi ? hediyeleri veriyor.Belki burda site yönetimin suçu olmayabilir.Ama burda kesinlikle bir haksızlık var.) siz kazanamayınca yandaş mı oluyoruz.Ben 22 yıllık kamu personeliyim mert bilgi işlemden kimseyi tanımam kontrol kalemi.com dan da kimseyi tanımam yalnız hep üst düzey bir forum olarak takip ettim.Yazık ki sizin gibiler hep yandaş yoldaş arıyor ve hep öküz altında buzağı arıyor. bu yaklaşımınıza çok üzüldüm. saygılarımla

Arkadaşlar mesaj sayısına göre katılım hakkı artırılabilir.Yani her yüz sayısına bir katılım hakkı fazla olabilir böylelikle eski ve katılımcı üyeler kuraya 10 veya 20 defa daha katılım numarası ile girerek şansını artırmış olabilir.

Evet son denilen gayet mantıklı gözüküyor bu sisteme göre tabi. Bende de hiç heves kalmadı eskisi kadar forumu takip etmiyorum

Forum istatistikleri

Konular
129,100
Kullanıcılar
451,411
Son üye
Mehmet12234

Yeni konular

Geri