Yeni cnc projeme start verdim

hocam sakıncası yoksa bu kadar büyük bir makinada ne gibi bir alüminyum işleyeceksiniz çok merak ettim.
Aluminyum kompozit panel 125x650cm ebatlarında 2 plakayı işleyecek

Bina kaplama için köşeleri katlayabilmek ve ebatlandırmak için heralde.

Oncelikle basarilar dilerim. Bir kac sorum olacak.
Resimde 3 adet buyuk bir adet 1 adwr kucuk servo var kucuk servo atc icin mi.. 25 lik ray bu buyuklukte bi sistem icin gorsel olarak ufak degilmi? Koprunuz kac kilogram? Profil iclerii neyle doldurmayi planliyorsunuz. Raylar direk profilemi vidalayacaksiniz yoksa profille ray arasina kalin bi dolu malzeme kaynaklayacakmisiniz? Borwerk e girecekmi ve kaynak sonrasi normallestirme kaynak gerlimi alma yapacakmisniz.

Kolay gelsin

Resimde 3 adet buyuk bir adet 1 adwr kucuk servo var kucuk servo atc icin mi.. 25 lik ray bu buyuklukte bi sistem icin gorsel olarak ufak degilmi? Koprunuz kac kilogram? Profil iclerii neyle doldurmayi planliyorsunuz. Raylar direk profilemi vidalayacaksiniz yoksa profille ray arasina kalin bi dolu malzeme kaynaklayacakmisiniz? Borwerk e girecekmi ve kaynak sonrasi normallestirme kaynak gerlimi alma yapacakmisniz.

Kolay gelsin
Boğaz köprüsünü düşün.

Suatim selamlar gercekten bogaz koprusudur makina baya bi buyuk masaallah.. kontrol paneli fagor olmasida guzel..

Gerçekten harika olacağa benziyor özellikle hsd spindle bayıldım :)

Kolay gelsin

Cüneyt Abinin sorularının cevabını bende merak ettim :)

Nasıl düzeltcez, kaynak yamultur, taşlamak lazım filan,filan derken, köprü gezmaye başlamış ilk talaş atmış bile. Maşallah..

Once kaynak gerilimini almak lazim..isil islem.. sonra isleme merkezi sartt..borwerk sart

Forum istatistikleri

Konular
128,849
Kullanıcılar
450,953
Son üye
cdalci

Yeni konular

Geri