Yeni CNC tasarımım

Anaaaammm makina makinayi yapiyoo :-D ellerine sağlık abicim gayet muntazam görünüyorlar..saçma sapan fiyatlara almaktansa elde olan imkanlarla on numara çözüm

Galaxy Note2 imden gönderildi.

Anaaaammm makina makinayi yapiyoo :-D ellerine sağlık abicim gayet muntazam görünüyorlar..saçma sapan fiyatlara almaktansa elde olan imkanlarla on numara çözüm

asenyurt kardeşim , aynanın içindeki ayna görüntüsü gibi çevrime girmiş bi kere kimse tutamaz daha.Allah sonunu hayır eylesin

daha uzununu yapıyordum derken ucu kırdım eeeee işte aluminyum kesme işinde ilk olunca

Abi ugrastiriyorsa bence yarin lama silme adı neyse işte kestirsen o araliga göre sonra kollu matkap delik kılavuz..daha mi pratik olur ki uç filan kırdım deyince aman takımlara zarar gelmesin

Iste ben tamamen duzgun makine kesimi olsun diye denemistim bosu bosuna uc kirdik o uc parasina simdi epey bi ozel somunu almistim

SM-N9000Q cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Olsun oyle dusunme bir sekilde kirma sureci olacakti , deneyim deyip gecmek lazim , uc neden kirildi ?
Hizli ilerleme yada dalma mi ?

cnc nin kasası mdf olunca,
çıkan talaşları ince fırçayla iterken sanırım makineyi sarstım ve kestiği aluminyumun duvarlarına aniden değince dayanamadı
mdf ister istemez esniyo

Olsun olsun , simdi harika bir makine gelecek ...

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha fazla bilgi edin…