Yeni CNC tasarımım

döner tablayı düşündüm abi aynı seninkisi gibi.. ama dedim sonra kaç kere lazım olacak dedim vazgeçtim. ama ilerde illaki lazım olacak kesin. o zaman düşünücem : )

Gayet guzel olmus bisey dikkatimi cekti vidalar havsa baslikli yildiz civatami kullanicaksiniz ?

Alyan basli havsa civatalar var onlardan kullanicam iceriye gomulmesi gereken vidalar icin..

SM-N9000Q cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Nasil bisey ? Eger dusundugum vidalardansa kullanmasan daha iyi. Baslari cabuk bozulur...

niye ??

bu arada, [MENTION=414]KAZIMUGUR[/MENTION] abi antalya da tanıdığın frezeci varmı ince iş yapacak.
bu sigma profillerin hepsinin gönye problemi var..
ne yapmam gerekir ??

Bahsettiğiniz eğer şu tip vidalarsa bunlardan ben çok memnunum. Ama bunların paslanmaz dedikleri (beyaz olanlar) Ramer'ın dediği gibi çok çabuk yalama oluyor. Siyahlar çok iyi.

m-5wE1T2_8xSMJJHmnTsAlw.jpg

şuan ki durumları anlatayım;

vidalı mil taiwan malı somunlar gövdeleri ve bunların tornalanması için siparişi verdim tornalanırken dedim bari kaplinleri de alıyım onlarıda yaptırıyorum. 1 motor eksiğim vardı onu da sipariş ettik.

böylelikle malzemeleri tamamlamış olduk. yarın torna da işlenir büyük ihtimal yarın kargoya verilse cuma elimde olur.

şimdi sigma profillerinde gönye sorunu var antalya da freze de falan düzelttirmem gerekicek.

bunların dışında civata somun falan filan öyle küçük şeyler var eksiğim kalmadı diyebilirim.

[MENTION=133783]asenyurt[/MENTION] Maaş yattı desene abiii :D:D

Galaxy Note2 imden gönderildi.

Ahhahaha maaslar yatti evt :D

SM-N9000Q cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Forum istatistikleri

Konular
128,825
Kullanıcılar
450,912
Son üye
mustafatlanm

Yeni konular