Yeni CNC tasarımım

tasarım bitti bu gün sigma profilleri de sipariş ettim artık sırada 10mm sac lazer kesimi var.

10mm sac o mesafede esnemez bence

delik yerleri dursun eğer esneme yapmaz ise hiç koymam onları hem daha da hafifler

Çok güzel görünüyor yahu. Kıskandım valla. Eline sağlık. Bittiğini de görürüz inşallah.

inşallah hocam sigmalar da yarın öbür gün geliyor

forumdaki en güzel makinalardan biri olacak. Çalıştığını görmeyi sabırsızlıkla bekliyorum. Bir sorum olacak. Y eksenindeki vidalı milleri rayların altına alıp, mdf tablayı da rayları ve vidalı milleri de kapatacak şekilde yanlara genişletsek talaştan korunma yönünde bir avantajımız olurmu.

Bir şekilde kalem etrafında anında ememiyorsan ve körük yoksa tozun giremeyeceği-dolduramayacağı bir delik yoktur.

Haklisiniz toz bu. Odanin birinde kesim yapsan yaparken supurgeyle aninda ceksen de gene az da olsa etraf mdf tozu oluyor. Vidali milleri korumak icin etrafina ince sacdan bukerek bir koruma yapicam.
Bu arada sigma profiller de geldi aksama resimlerini aticam. Baglanti icin herhangi bir baglanti somunu civatasi falan almadim biraz sacma fiyatlar gibime geldi mantikli birkac uydurmayla baglantilari hallederiz

SM-N9000Q cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha fazla bilgi edin…