Yeni CNC'nin zamanı geldi

yalnış anlaşılmasın bir firmadan basit bir kablo arızasında dolayı hurda vaziyette aldığım tezgah ben sadece güzelim servolari ve lnc kontrolü söküp mach 3 lü step motora çevirdim

Evet ben de monitörlü paneli gözüm ısırdı, bir ara eskilerde kağıt üstünde çizittirdim dinlendiğim gibi fikirlerim de mi yürüyor yoksa arkadaşın kaçındığı da bu olsa gerek.
Benim en az 5-6 yıl önce pc case modding ile uğraştığım zamanlardan kalma ...lcd tauch screen bu arada şşşt yanlış olmasın...

Tornayla frezenin modelleri ne? Benim bu güne kadar tüm okuduklarımdan öğrendiğim şey manuel torna ve frezenin CNC çevrimine değmediği. Çünkü çok fazla parça değiliyor ve boşa çıkıyor. Yazık oluyor makinelere. Özellikle tornada neredeyse sadece yatak ve spindle kalıyor. Gerisi çıkıyor. Bana göre en mantıklısı biraz daha fazla uğraşıyla sıfırdan yapmak.

Mach3 için @KAYSERİ dokunmatik ekranlı bir cihaz almıştı. AKZ250'ye geçeceğime göre ben de öyle bir şey düşünebilirim.

Bu arada gaza geldim. Mach4'ü bir süre sonra satın alabilirim. Bu yüzden AKZ250'nin Mach4 desteğinin çıkmasını bekliyorum (çıkacak mı hiç bilmiyorum gerçi).

Muhtemelen çıkacaktır abi mach4 desteği. Henüz kullanıma geçemedim ama daha performanslı kullanabilmek için screen set tasarlamak şart. O işten anlamadığım için yapamadım screen set işini

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha fazla bilgi edin…