Zaman Rölesi Hk.

İyi günler,

Schneider RE17RMEMU model zaman rölesi kullanıcağım, kataloğu incelediğimde 'Kontrol sinyalli düşmede gecikme rölesi' fonksiyonunu gördüm. Bu fonksiyon tam olarak yaptığı görevi açıklayabilecek var mı? teşekkürler.

Zaman rölesi bir diğer ifade ile zaman saati adı verilen sistem süresi belli olan bir aralıkta araya girmesi veya çıkması amaçlanan elektrik sisteminin kontrol edilmesinde kullanılmak için tasarlanmıştır.
Elektrik tesisatlarında seçilecek kablo kesiti genellikle kullanılacak güce göre çekilecek akımın hesaplanması ile belirlenmelidir.
8 farklı çalışma programı ayarlaması yapabilen tek ye da 2 çıkış verebilen ters zaman rolesi.

cevaplarınız için teşekkürler.
baktığım her yerde, zaman rölesi 16 amper ama ben evin sayaç sonrası girişine takıcam ve 16 amper cok az, suan 32b siemens sigorta var. ne yapabilirim 16 amper zaman rölesi ile değiştirsem bu sigortayı sürekli sigorta atarmı

16 amper zaman rölesi ile değiştirsem bu sigortayı sürekli sigorta atarmı

Değişik fikirler
Daha doğrusu ben anlayamadım.
Sigorta yerine zaman saati mi takacaksiniz.
Hem diyorsunuz sigorta atar mi?

Zaman rölesinden 16 amperden fazla yük akım geçerse sorun .

Kontaktör kullanmanız gerekir.

Google araştırma yapmanız ve forumda
zaman rölesi kontaktör

Son düzenleme:
var olan 32 a sigortadan sonra veya yerine zaman saatli röle koymak istiyorum .sigorta atarmı derken zaman saati dayanırmı anlamında 16 a lık oldugu için
var olan 32 a sigortadan sonra veya yerine zaman saatli röle koymak istiyorum .sigorta atarmı derken zaman saati dayanırmı anlamında 16 a lık oldugu için
kontoktörler cok pahalı sadece 32 lik zaman saati yokmu

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha fazla bilgi edin…