Twido Soft Döküman ve Programlar ve Sorunlar buraya !!!

slm...elimde twido soft (TVDLC-A24DRF) plc var...programı yükleyip çalıştıran elemana ulaşılamıyor.programda değişiklik yapmam gerekiyor ama şifre var yapamıyorum yardımcı olabilir misiniz

Yazımızda endüstrinin can damarı sayılabilecek PLC’yi inceleyeceğiz.
KNX Standardı, küçük bir rezidansın içerisindeki aydınlatma, perde panjur, klima kontrolünden, Dünya’nın en büyük havalimanlarındaki aydınlatma otomasyonu gibi çözümler için tercih edilen bir Dünya standardıdır.
arkadaşlar twido soft programı lazım. birde telemecanik plc temel seviye bilgiye ihtiyacım var.

arkadaşlar twidosoft 3.5 kullanıyorum ama plcye bağlanamıyorum hata veriyor ya kablomda sorun var yada ayarlarda bana yardımcı olr musunuz seri portla bağlanmaya çalışıyorum

arkadaşla twidosoftun seriportla bağlanmak için hardware ayarları nasıl yapılıyor yardımcı olur musunuz?

hocam iyi çalışmalar elimde twido twdlmda40dtk plc var aldığım bağlantı kablosunda renkler var ama bu renkler hangi input hangi outputa denk geliyo bilmiyorum vede bununla ilgilide herhangibir dosya bulamıyorum yardımcı olabilirmisin?

yardım lütfen hocam iyi çalışmalar elimde twido twdlmda40dtk plc var aldığım bağlantı kablosunda renkler var ama bu renkler hangi input hangi outputa denk geliyo bilmiyorum vede bununla ilgilide herhangibir dosya bulamıyorum yardımcı olabilirmisin?

Buradan bakabilirsin.

Pinout-TWDXCARJP03P.jpg

Arkadaşlar TwidoSoft ile ilgili temel bilgiye ihtiyacım var... Yardımcı olabilecek arkadaşlar lütfen bekliyorum... Teşekkürler...

Schnieder Micro Twido cable alternate

Ekli dosyalar

• cables_schneider.pdf
    2.1 MB · Görüntüleme: 54
  • s4rr.gif
    s4rr.gif
    16.3 KB · Görüntüleme: 60
  • yna3.jpg
    yna3.jpg
    28.1 KB · Görüntüleme: 54
  • 35005127_K02_000_03.pdf
    72.8 KB · Görüntüleme: 44