Çıkma Step Motor Alınır Mı ?

Cevabınız için çok teşekkür ederim ne yazık ki motoru test edebileceğim bir düzeneğim yok ama bu konuyu araştıracağım.
Şöyle bir düzenek hazırlayabilirsiniz.
Birimi Nm olarak değiştirebilirsiniz Google da "torque oz/inch to N/m conversion" aratın.
step01.gif

1 oz = 28,349 gram.
1 inch = 2,54 cm

Ayrıca yapacağınız işlerde bu video size yol gösterbilir.

Son düzenleme:
1]@Ar-kur-Tek[/USER] ustam, nasuh mahruki'nin kurtarma derneğinde kazazedeye psikolojik destek için katılacaktım, davet etmişlerdi. ona el sallayınca ben de onlara el salladım. arama kurtarma çocuk oyuncağı değil. doğayı bileceksin, yaşamı bileceksin değil mi?(
Ustam..

Arama kurtarma faaliyetlerinin bir kaç çeşidi var ve sizin kast ettiğiniz Doğada arama kurtarma diye geçiyor.

Ve dediğiniz gibi işin doğası gereği iş yapacağınız alanı ve şartları gayet iyi tanımak şarttır. Neyle karşılaşabileceğiniz ve yapmanız gerekenler hususunda bir hazırlığınız yoksa siz kurtarılacak duruma düşersiniz.

Bu hazırlıklarda kişisel eğitimden ,alet edevata ,fiziksel hazırlıktan iletişime kadar bayağıda geniş kapsamlıdır.

Kendinizi bilmezseniz doğayı bilmezseniz sınırları ve duracağınız noktayı bilmezseniz sonunuz hiç iyi olmaz genelde.

Psikolojik destek kısmı ise bana göre çok özel bir alan. Benim gördüğüm kadarı ile kazazedelerin tepkisi o kadar çok çeşitli ve değişik olabiliyor ki her insan ayrı bir dünya ve davranış şekli desem yeridir. O yüzden bu işi yapan insanlara büyük saygı duyarım. Size de bunu düşündüğünüz ve niyetlendiğiniz için ayrıca teşekkür ederim.

Keşke nasip olsaydı da devam etseydiniz. İnsanlara yardım edebilme duygusu çok tatmin edici bir duygudur..

Moderasyona Not: Konu ile alakalı değil yazdıklarım o yüzden kusuruma bakmayın. Gerekli görülürse uygun bir yere taşınsın.

Forum istatistikleri

Konular
128,196
Kullanıcılar
449,973
Son üye
sfc16

Yeni konular

Geri